reklama

Britský premiér Johnson poprvé potvrdil, kolik má dětí. Brzy jich bude mít ještě více

Britský politik dosud odmítal komentovat počet svých potomků. Prozradil to v rozhovoru pro NBC, kde rovněž uvedl, že "vyměňuje hodně plínek" a děti miluje.

Britský premiér Boris Johnson s manželkou Carrie v hledišti finále ME 2020 Itálie - Anglie
Britský premiér Boris Johnson s manželkou Carrie v hledišti finále ME 2020 Itálie - Anglie | Foto: Reuters

Britský premiér Boris Johnson americkým médiím potvrdil, že je otcem šesti dětí. Upozornila na to stanice CNN. Počet navíc zřejmě není konečný. Stávající manželka šéfa britské vlády Carrie Johnsonová totiž v srpnu oznámila, že s politikem čeká druhé dítě.

Počet svých dětí Johnson potvrdil v rozhovoru v pořadu Today stanice NBC. Na otázku moderátorky, zda skutečně má celkem šest potomků, odpověděl stručně, že "ano".

Nejmladší, 17měsíční syn Wilfred žije s Johnsonem a jeho manželkou v sídle britských premiérů na Downing Street 10. Johnson označil přítomnost batolete v oficiální rezidenci za "fantastickou věc". A prozradil, že si péče o potomka žádá mnoho práce a často mu musí měnit plenky.

Johnson o počtu svých dětí dlouho odmítal hovořit a není jasné, proč se nyní rozhodl jejich počet potvrdit, uvádí CNN. Kromě nejmladšího Wilfreda má podle tisku britský premiér čtyři děti se svou bývalou manželkou Marinou Wheelerovou a další jedno dítě má z nemanželského vztahu.

Měla se odtud řídit válka. Pod slavným hotelem na "Václaváku" byl i tajný špitál | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama