reklama

5 nejtemnějších tajemství, jež mají ženy před manžely

Váš muž je zcela jistě úžasný. Sdílíte spolu dobré i zlé, můžete se na něj spolehnout. Nemáte před ním tajemství. Vůbec žádná? Ale no tak!

Foto: Thinkstock

Váš muž je zcela jistě úžasný. Sdílíte spolu dobré i zlé, můžete se na něj spolehnout, víte, že vás podpoří, když budete potřebovat. Nemáte před ním tajemství.

Vůbec žádná? Ale no tak! Vy přece dobře víte, že existují tajemství, které se neříkají vůbec nikomu - pokud si chcete vztah udržet. Rozhodně ne svému protějšku. A možná ani nejlepší kamarádce ne.

Čtěte také: 10 věcí, kterých v životě budete nejvíc litovat

Možná mlčíte proto, že jde o přechodnou záležitost. Jindy se bojíte, že by pravda mohla váš vztah rozbít. A někdy ani sama pořádně nevíte, proč jste vlastně nespokojená. Třeba byste jen potřebovala od života pěkný pohlavek, který by vše srovnal do jasné a přehledné perspektivy...

1. Sex s ním není nic moc

Je báječný. Opravdu dobře vypadá, je s ním legrace, můžete se na něj spolehnout. Dokonce i dost vydělává. A miluje vás nejvíc na světě. Jste si jistá, že bude ideální táta vašich dětí. Nechcete o něj přijít, a tak jste se už smířila s tím, že se chová, jako by vynalezl misionářskou polohu a nic jiného ke štěstí nepotřebuje. Přesto vás jeho setrvačnost v milování nudí čím dál víc. Náznaky nevnímá, na přímé upozornění reaguje sice vstřícně, ale do příště zase zapomene a zapadne do starých kolejí. Jak dlouho to lze bez pořádného sexu vydržet?

2. Syn možná není jeho

Byl to prostě hodně divoký mejdan. Jenže pak jste se opravdu sblížili a když zjistil, že čekáte miminko, podpořil vás tak rozhodně, že jste s ním ráda zůstala. Nelitujete, jen vám hlavou občas probleskne: Je náš syn vůbec jeho? Víte, že jste s pochybami měla přijít hned, jak nastaly. Či alespoň před svatbou. Nebo kdykoli jindy, prostě mu to říct na rovinu. Jenže čas ubíhá - a vy máte odvahy čím dál méně. Co když by vám neodpustil? A vůbec - třeba je všechno v pořádku...

3. Jsem s ním už léta nešťastná

Nebo spíš - nejste úplně šťastná. Prostě jste si život a lásku představovala trochu jinak. A tak se do role šťastné manželky tak trochu stylizujete.

Doporučujeme: Podváděl mě. S jeho milenkou jsme nejlepší kamarádky

Víte, že váš muž je rodinný typ. Je vám věrný a děti miluje nade vše. Ale nedokážete na něj být hrdá. Sledujete, jak spokojeně pomalu stárne a jak se s věkem měníte vy sama. Jste čím dál víc smířená, ale přesto se nedokážete ubránit pocitu: To je všechno? To mi život nic víc nenabídne?

4. Toužím po jeho nejlepším kamarádovi

Kamarádky vám manžela závidí a vy dobře víte, že mají proč. Jenže už vás ničím nedokáže překvapit. Je jako dobře obnošená flanelová košile - pohodlná a hřejivá. Akorát že vy teď toužíte po honosném modrém sametu nebo chladivém rudém hedvábí - prostě po něčem/někom úplně jiném. A ten někdo je shodou okolností jeho nejlepší kamarád/soused/šéf. V noci se vám zdají vášnivé sny, kde hraje hlavní roli cizí muž. A budíte se šťastná jako už dlouho ne - dokud nezjistíte, že to byl jen sen...

5. Chci být prostě sama

Manžel je fajn a udělal by pro vás první poslední. Jenže vy jste momentálně opravdu utahaná. Jediné, po čem toužíte, je zahrabat se do postele (sama!), zapomenout, že už jste dospělá, máte děti a rodinu. Toužíte strávit víkend v domě svých rodičů. Být zase malá holčička, o kterou se máma stará a která nic nemusí. Aspoň na chvilku.

Přijde vám, že takto by ženy uvažovat neměly? Že jsou to pěkné potvory, které si hodného chlapa vůbec nezaslouží? Nebo jsou jejich pocity docela normální a vyplývají z běžného života? O tom můžete diskutovat pro článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Tisíc starců promluvilo o životě a lásce. Jejich rady?

10 vět, kterými spolehlivě zastavíte dětské zlobení

Jak se dá nejvíc ztloustnout? Nejobéznější lidé světa

Skrytý poklad naproti Národnímu divadlu. Interiér Akademie věd je impozantní | Video: TV Architect

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama