reklama

Hlavně ať je to co nejjednodušší. Vyšla kuchařka s recepty pro líné rodiče

Matku dvou dětí a foodblogerku Veroniku Fúskovou nebavilo dlouhé hodiny stát u plotny a několikrát denně připravovat pokrmy na rodinný stůl. Sestavila proto recepty, které ocení "líní rodiče": jde o jednoduché návody z nenáročných surovin, ze kterých je jídlo hbitě na stole.

Prohlédnout grafiku
Foto: archiv Veroniky Fúskové

Veronika Fúsková si jako matka dvou dětí začala v roce 2017 psát blog, na který zaznamenávala své recepty. Pod názvem Dětem zdravě inspirovala další maminky a radila jim, jak připravovat jídlo celé rodině tak, aby ho mohly jíst i ty nejmenší děti. Nyní vydává knižně na padesát receptů, které se dají využít pro snídaně, svačiny i obědy. Podle jejích slov jsou návody v její knize velmi jednoduché, nenáročné na suroviny a jejich příprava nevyžaduje dlouhý čas.

Navíc jak sama Fúsková podotýká, všechny recepty se snažila sestavit tak, aby šlo o zdravou a chutnou variantu. „Mezi jedny z mých nejoblíbenějších receptů patří bezesporu cuketová polévka s červenou čočkou, pizza, čokoládový termix, cheesecake muffiny nebo třeba topinka s masovou směsí,“ přibližuje obsah kuchařky, kterou nabízí i na platformě HitHit

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama