reklama
 

Přitáhněte si štěstí s talismany ALOve

Věříte v sílu jedinečných symbolů, které v sobě skrývají tajemný příběh? Pořiďte si šperk, který vám do života konečně přitáhne to, co potřebujete. Štěstí, lásku, víru, zdraví nebo třeba sebevědomí?

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: ALOve

Většinu šperků nosíme jen jako ozdobu nebo doplněk, ale zlaté šperky ALOve s třpytivými diamanty z kolekcí Symbols a Make a Wish v sobě skrývají mnohem víc. Jsou to totiž ochranné talismany s hlubokým významem. Který ze symbolů přinese štěstí právě vám?

Šperky jsou s našimi životy spojovány již mnoho let. Náušnice, náramky či náhrdelníky většinou zobrazovaly sociální postavení ve společnosti, ale také se k nim vztahoval duchovní význam. Stejně jako naši předkové věřili, že jim určité symboly přinesou větší sílu, ochrání je před negativními silami nebo jim dodají odhodlání, i my v životě potřebujeme něco, v co můžeme věřit.

Populární jsou zlaté šperky s významnými symboly, jako jsou ruka Fátimy - energický a mocný ochranný symbol, andělská křídla - symbol volnosti a nezávislosti vám pomůže roztáhnout křídla; křížek - duchovní symbol, který se dnes nosí i jako módní doplněk, chrání svého nositele a přináší mu do života štěstí; nebo nekonečno - symbolická ležatá osmička, zobrazující své nikdy nekončící limity.

Módní trendy v poslední době nabízejí i další prvky. A právě ty mohou mít pro vás ideální a specifický význam. Jedním z oblíbených symbolů je také srdce, které většina z nás vnímá jako symbol lásky, skrývá v sobě ale také vášeň a sílu. Dalším je klíč otevírající nové možnosti. Důležitý je také symbol hvězdy. Právě ta nám ukazuje, že jsme výjimeční, originální a je potřeba si věřit, aby se nám naše sny plnily.

Na každého z nás působí tyto symboly jinak. Udělejte si proto na výběr svého talismanu čas a popřemýšlejte, co ve svém životě právě potřebujete. Buďte konečně šťastní! Zasloužíte si to!

reklama
reklama
reklama