reklama

Přenechte úklid robotickému vysavači iRobot Roomba e5

Málokdo dnes chce trávit dlouhé hodiny úklidem. Díky technologickému pokroku už ale nemusíte – chytří pomocníci si s úklidem poradí za vás. Stačí stisknout tlačítko a máte hotovo. Představujeme vám Roombu e5, robotický vysavač známé značky iRobot!

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: iRobot

Uklízení rozhodně nepatří mezi nejoblíbenější činnosti. Obzvláště když jím trávíte dlouhé hodiny místo toho, abyste se věnovali činnostem, které vás doopravdy baví. Poznejte kouzlo robotických vysavačů značky iRobot, které vám značně ulehčí práci a ušetří spoustu času.

Uklízejte odkudkoli

Roombu e5 propojíte s mobilní aplikaci iRobot HOME, ve které si můžete nového člena rodiny pojmenovat, a především ho ovládat. Snadno si tak můžete nastavit pravidelný úklid nebo jej spustit třeba cestou z práce. Roomba e5 si totiž poradí i bez vás - díky chytrým senzorům se dokáže vyhnout schodům, překážkám a zdolá i vyvýšeniny do 1,5 cm. Vždy se tak můžete vrátit do čerstvě uklizeného domova a věnovat ušetřený čas odpočinku či koníčkům.

Vhodný i pro alergiky či majitele mazlíčků

Pokud trpíte alergiemi, je vysávání a pobývání v prašném prostředí asi tím největším trestem. S Roombou e5 ale máte po problému, špinavou práci totiž obstará za vás. Model e5 využívá filtr AeroForce®, který dokáže zachytit i velmi jemné prachové částice a alergeny. Při vysávání navíc nevíří prach, a tak není potřeba bát se alergických reakcí.

Robotický miláček

Pokud vaší domácnosti vládnou zvířecí mazlíčci, Roomba se s nimi velice rychle spřátelí. Bez problémů po nich vysaje chlupy, rozsypané krmivo nebo nečistoty, které si přinesou z procházky. Roombu e5 si nakonec oblíbíte natolik, že se tak stane plnohodnotným členem vaší rodiny.

Výhody iRobot Roomba e5

  • iAdapt je chytrý navigační a řídicí systém úklidu. Za pomoci různých senzorů monitoruje prostor v místnosti 67krát za sekundu a ve spojení se 40 předdefinovanými pohyby umožňuje inteligentně a s rozvahou reagovat na míru znečištění nebo tvar místnosti. Pokud zmonitoruje extrémně znečištěnou plochu, uklízí ji do té doby, dokud není zcela čistá.
  • Lze nastavit načasování úklidu, kdy chcete, aby probíhalo vysávání.
  • Program SPOT vám pomůže ve chvíli, kdy se na části podlahy udělá nepořádek. Roomba tak nebude muset vysávat celý prostor, ale zaměří se pouze na prostor o průměru 1 m.
  • Snadná údržba a ovládání zpříjemní používání robotického vysavače iRobot. Stačí pravidelně vysypávat a omývat sběrný koš, čistit kartáče a přední kolečko.
  • Efektivní filtr AeroForce® dokáže zachytit i nejjemnější prachové částice a alergeny. Je tak vhodný pro domácnosti s alergiky, které ochrání lépe než běžné filtry ve vysavačích.
  • Napájení probíhá v nabíjecí stanici, kam vysavač po splnění svého úkolu sám dojede a dobije si li-Ion baterii.
  • Díky mobilní aplikaci iRobot HOME můžete vysavač ovládat odkudkoli.

Další informace se dozvíte na webu www.irobot.cz.

Melanie slaví 50 let. Tady jsou její největší maléry v úřadu první dámy USA | Video: Reuters, Associated Press
reklama
reklama
reklama