reklama
 

Povlečení XPOSE® - působivé designy za rozumné ceny

Ačkoliv se mnoho lidí domnívá, že je ložní prádlo pouhým doplňkem v ložnici, opak je pravdou. Pečlivě zvolený materiál má vliv na kvalitu spánku a design zase na celkový vzhled ložnice. Je však důležité si ujasnit, jaké parametry má splňovat.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: rodinnebaleni.cz

Bavlna na mnoho způsobů

Zcela právem je bavlna nejoblíbenějším materiálem na trhu. Její kvality totiž ocení většina z nás. Bavlněné povlečení má vynikající termoregulační vlastnosti, a tak jej lze používat v průběhu celého roku. Vhodné je zejména pro děti, protože je prodyšné a savé. Díky speciálním úpravám vzniká několik dalších materiálů ložního prádla, jejichž základem je právě bavlna. Asi nejznámějším z nich je krepové povlečení, pro které je charakteristický zvrásněný povrch a snadná údržba bez nutnosti žehlení. Bavlněný základ obvykle má také hřejivé flanelové povlečení či chladivý satén, který najde využití především v teplejší části roku.

Jedinečný design 3D povlečení

Módní trendy přejí extravaganci, a tak se zvyšuje poptávka po 3D povlečení. Jak už sám název napovídá, jedná se o trojrozměrné motivy, které opticky vystupují z látky. Nabídka designů je opravdu široká a najdete v ní například světové metropole, květiny, zvířata či hvězdnou oblohu. 3D povlečení se vyrábí jak v bavlněné, tak i hřejivé syntetické verzi.

Mikroplyš v zimě jako když najdete

Patříte k věčným zimomřivcům? Pak vám mikroplyšové povlečení udělá v zimě dobrou službu. Tento mimořádně hřejivý materiál tvoří jemné mikrovlákno s krátkými chloupky, které v posteli vytváří útulno a teplo. Další jeho příjemnou vlastností je snadná údržba, mikroplyš totiž rychle schne a nemusí se žehlit.

Značka XPOSE®

Lůžkoviny od značky XPOSE® se vyznačují jedinečnými designy i zpracováním. Všechny mají certifikát OEKO TEX Standard, který zaručuje použití ekologických barev i nejmodernějších technologií. V pestrém sortimentu značky také najdete prostěradla, deky, ručníky a osušky a další zajímavé produkty.

Aby vám vybrané ložní prádlo dlouho vydrželo, je třeba pečlivě vybrat také prodejce. Doporučujeme nakupovat ve specializovaných obchodech, jako je například RodinneBaleni.cz, kde naleznete obrovský výběr lůžkovin, ručníků a osušek a dalšího bytového textilu.

reklama
reklama
reklama