reklama
 

Potřebujete půjčit peníze? Zkuste rychlou SMS půjčku

Rodinné rozpočty jsou často velmi napnuté a naplánované téměř do poslední koruny. Může se tak stát, že jakmile se něco pokazí a objeví se nečekané výdaje, potřebujete si půjčit nějakou částku. A právě pro tyhle situace existují rychlé SMS půjčky. Jaké mají výhody a pro koho jsou vhodné? To se dozvíte v tomto článku.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Shutterstock

Když rychle potřebujete peníze

Pro případy, kdy jsou rychle potřeba peníze, existují nebankovní půjčky. Výhodou v porovnání s úvěry od bankovních institucí je často právě rychlejší sjednání, schválení, a i samotné poslání peněz. Navíc si dnes můžete vybírat na internetu a pečlivě si sami propočítat, jestli bude daná nabídka opravdu výhodná a půjčka pro vás bude vhodná. Na internetových portálech najdete srovnání různých nabídek úvěrů podle daných parametrů. V případě, kdy rychle potřebujete peníze, je základem neztratit hlavu a přistupovat k výběru s rozvahou a pečlivě zvažovat všechny proměnné. Není tedy dobré sáhnout hned po první nabídce, která se vám někde objeví. Uvidíte, že když si dáte pořádný pozor na správný výběr půjčky, nemusíte tolik přeplatit a všechno proběhne bez komplikací. Zkuste si tedy najít i případné recenze a seznámit se s kompletními podmínkami půjčky.

Vyberte si vhodného poskytovatele

Ještě předtím, než odešlete žádost o schválení půjčky, pečlivě si rozmyslete, zda jste vybrali vhodného poskytovatele. Pročtěte si všechny podmínky a zjistěte si, jestli to vychází opravdu výhodně. Kromě samotné úrokové sazby je nutné vzít v úvahu i případné poplatky, které si někteří poskytovatelé účtují. K těmto výpočtům navíc připojte i návrh plánu na splácení a důkladně se ujistěte, že celou částku zvládnete splatit do stanovené doby.

Pro koho je SMS půjčka vhodná?

Jestli přemýšlíte, zda by zrovna pro vás byla rychlá SMS půjčka vhodná, položte si několik otázek. Máte rádi jednoduché věci, které jsou rychle vyřízené a bez problémů sjednané? Nechcete se stavovat nikde na pobočce a vyřešit si úvěr až do výše 20 000 korun od Cool Credit z pohodlí domova? Pokud na obě otázky odpovíte ano, pak je právě pro vás vhodná praktická a rychle vyřízená SMS nebankovní půjčka.

Jaké údaje se prověřují

Protože i poskytovatel musí být nějakým způsobem chráněn proti případným neplatičům, musí se prověřovat některé registry. U Cool Credit se konkrétně prověřuje registr exekucí a insolvencí, které znamenají překážku pro možnost dalšího čerpání úvěru. Naopak se ale neprověřují Centrální registr dlužníků, NRKI, BRKI a registr SOLUS. Pokud tedy máte aktuálně běžící půjčky, ale nejste hluboko v exekuci, můžete bez problémů čerpat malou nebankovní půjčku. Jen je potřeba pečlivě zvážit svou situaci a ujistit se, že všechno zvládnete splácet, ať se nedostanete do dluhové pasti.

reklama
reklama
reklama