reklama
 

Nejlepších 5 vůní pro vaši letošní dovolenou

Máte raději dovolenou s cestovní agenturou, naplánovanou do posledního detailu, nebo vás víc láká dobrodružné cestování na vlastní pěst? Ať už se letos chystáte vyrazit kamkoliv, v každé destinaci se budete cítit ještě lépe díky správně vybrané vůni. A co je nejlepší? Až tuto vůni po několika měsících či letech opět ucítíte, okamžitě se vám vybaví všechny krásné prázdninové momenty. Každá vůně má totiž jedinečnou vlastnost vyvolávat vzpomínky, které jsou s ní spojené.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Komerční sdělení

Jaké voňavé tóny přinese léto 2019?
Co může lépe charakterizovat letošní letní dovolenou než nedávno představená dámská novinka Eternity Summer 2019 od Calvin Klein? Navoňte se zbrusu novou parfémovanou vodou a v myšlenkách se okamžitě přenesete na úžasnou písčitou pláž. Vychutnejte si svůj letní koktejl úvodních ovocných tónů. Po pár minutách je vystřídají rozkvetlé pivoňky, lilie a hyacinty, zatímco v základu vůně poklidně dřímá santalové dřevo, pižmo a bílá ambra. 

Vůně dálek, dovolené a čerstvého kakaa
Utečte starostem všedních dní a přibalte do svého zavazadla ovocně-květinovou toaletní vodu Boss The Scent For Her. Osvěžující vůně se skvěle hodí do teplejších jarních i letních dní. Nechte se unést povedeným úvodem v podobě svěžích zelených mandarinek, šťavnatých broskví, medu a růžového pepře. Projděte se zahradou rozkvetlých bílých květů a usaďte se v příjemné venkovské kuchyni, kde si vychutnáte oblíbený šálek kakaa. Toaletní voda Boss The Scent For Her je jedinečnou vůní dálek, která okamžitě probudí vaši smyslnou ženskost.

Zažijte nezapomenutelné letní dobrodružství
Pro všechny milovnice dobrodružství je tu také svůdná letošní novinka Yves Saint Laurent Black Opium Intense. Ideální vůně pro odvážnou a nezávislou ženu, která se otevírá lahodnými ostružinami a netradičními tóny absinthu. Dámská parfémovaná voda si vás ale získá především voňavými tóny pražené kávy, sladké vanilky a rafinované lékořice. Black Opium Intense vás promění v neodolatelnou femme fatale všech letních večírků.

Must-have pro milovnice červených rtěnek
Nedokážete si svůj život představit bez zářivě červené rtěnky? Pak si nenechte ujít parfémovanou vodu Cacharel Yes I Am, jejíž flakon našel inspiraci právě v tomto ikonickém tvaru. Orientálně-květinové vůni kralují šťavnaté červené maliny, slaďoučký karamel a netradiční tóny mléka. Okouzlující vonná kompozice vzbuzuje v ženách vášeň a smyslnost, v mužích naopak zvědavost a neuvěřitelnou touhu.

Svěží vůně moře a lákavých květin
Kdyby vás náhodou žádná z nových vůní nezaujala, sáhněte po osvědčené klasice. Nejen na vaší dovolené zazáříte v parfémované vodě Acqua di Gioia od Giorgio Armani, která je na trhu již téměř deset let a neustále si získává větší oblibu. V této harmonické vůni se snoubí tóny citronu a máty, něžné květiny, pikantní pepř i hřejivý cedr. Křišťálově čistá parfémovaná voda s neskutečně dlouhou výdrží z vás udělá bohyni, která si bude užívat obdiv širokého okolí. 

Vaše dovolená bude díky vůni z online parfumerii Elnino.cz nezapomenutelná!

Vloupání na přehlídkové molo. Pařížskou komičku vykázala až Gigi Hadid | Video: Reuters/AP
reklama
reklama
reklama