reklama
 

Nejdojemnější fotka Facebooku. Vnuk chová svou babičku!

Kdo je Gianuluca Murisciano, který svou fotkou s babičkou dojal celý svět? Sdílelo ji přes 50 000 lidí!

Foto: Giancarlo Murisciano / Facebook

Ital Gianuluca Murisciano vložil 31. prosince na svůj Facebook fotografii, jak v náruči nese svou nemocnou babičku. Snímek během několika okamžiků obletěl a dojal doslova celý svět.

Už nyní má přes 50 tisíc sdílení a podporu více jak půl milionů uživatelů ze sociální sítě. Skrz komentáře mu lidé posílají podporu, uznání a obdiv.

Láska k rodině

Sám v popisku píše, že chvíle, kdy fotografie vznikla, byla nejhezčí v jeho životě. I přesto, že jde o velmi smutný okamžik. Jeho babička Antonie (87 let) trpí Alzheimerovou chorobou a její stav se v posledních dnech velmi zhoršil. Právě tato zákeřná nemoc je nejčastější příčinou demence. Antonie svého vnuka už nepoznává a myslí si, že jde o jejího bratra.

Doporučujeme: Aimee chtěla zhubnout pod 28 kg. Naštěstí numřela 

"Fotku jsem sdílel bez studu a strachu. Chci lidem ukázat, že bychom našim blízkým měli poskytnout nejen bezpečí, pohodlí, ale také radost a úsměv na tváři," dodává Gianuluca pro web Daily Mail.

Není se za co stydět

Italským médiím Gianuluca vysvětlil, že nechtěl ostatní rozplakat, ale ukázat, jak málo stačí k lidskému štěstí. Pan Murisciano vyrůstal v domě svých prarodičů, proto jim nyní jejich péči chce maximálně oplatit.

Vnuk a babička: 2. příběh

Podobnou lásku ke své babičce ukázal světu i další mladík. Zach zjistil, že jeho babička umírá na rakovinu plic, její choroba se dostala do konečného stádia. Proto v březnu loňského roku začal její poslední okamžiky dokumentovat. Fotil ji, natáčel, prostě dělal vše, aby se na jeho babičku Betty ( 80 let) nezapomnělo.

Babička se okamžitě stala celebritou. Každá fotka se dočkala milých komentářů a videa, kde tančí, paroduje módní trendy nebo tráví čas s rodinou, vás dojmou k slzám. Rozhodně na ni nikdo z těch, kteří alespoň jedno video shlédli, nezapomenou.

Jak se vám přístup obou mladíků líbí? Udělali jste něco podobného pro své prarodiče? Napište nám v diskuzi pod článkem.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Co, kdy a proč pít? Neměla by to být jen voda

Jedináčci: V čem jsou na tom lépe?

Největší chyby, které ženy dělají na začátku kariéry
Krásná a chlupatá. Brenna byla posedlá odstraňováním chloupků, dnes se jimi chlubí | Video: Instagram/Brenna Pennly
reklama
reklama
reklama