reklama

Naučte se v životě radovat z maličkostí. Budete mnohem šťastnější!

Uvědomila jste si někdy, co vás dělá skutečně šťastnou? Dlouhodobé plnění snů a ambicí je důležité pro životní posun, ale co dělá náš každodenní život výjimečným? Věřte nebo ne, ale jsou to drobnosti, které bývají tak nenápadné, že si jejich vliv na naše štěstí mnohdy již nepřipouštíme.

Komerční článek - Toto je reklamní sdělení. Žena.cz neovlivňuje jeho obsah a není jeho autorem.
Foto: Komerční sdělení

Hektický život současné doby je pro nás velmi náročný a ubíjející. Žijeme pod velkým tlakem ze všech stran. At se není čemu divit, že se cítíme vyčerpané, mračíme se na celý svět a chybí nám sebevědomí. A to je důvod, proč bychom se měli naučit radovat z maličkostí a užít si vše, co nám daný den přinese. Začněte hned ráno. Nemračte se na hrající budík, ale přivítejte nový den s úsměvem, uvidíte, že se hned budete cítit lépe, a i vaše tělo vás v tomto pozitivním přístupu rádo podpoří. Nemáte dostatek času vysedávat u snídaně a užít si ji společně se svou rodinou nebo partnerem? Nevadí, je tu další moment pro pozitivní přístup. Snídani určitě nevynechejte, ale zaměřte se primárně na její chuť, protože ta by pro vás v tento moment měla být stěžejní. Pak jste totiž schopna si užít své oblíbené jídlo i snědené ze svačinového boxu v autě, nebo vypité z shakeru při cestě do práce.

A je tu čas obléknout se. Je to další moment, který vás lehce rozhodí? Naučte se užívat si své outfity! Jak, ptáte se? Vůně je jedním z nejdůležitějších faktorů. Díky ní si můžeme během okamžiku změnit náladu, vybavit si některé speciální chvíle, místa i osoby. Nyní si můžete obléknout oblíbené kousky a své pocity a náladu doladit nejen parfémem, ale rovněž vůní svého oblečení. Nová kolekce Lenor Parfum des Secrets vás může během vteřiny proměnit v charismatickou osobu, která rozhodně zaujme pozornost svého okolí. A to opravdu nadlouho, i když vůně vašeho parfému a použité kosmetiky bude již méně patrná. Je to jen na vás, kterou variantu zvolíte a díky níž si celý den užijete obklopena svou jedinečnou vůni vzniklou právě díky vrstvení vůní.

 "Miluji vůně a parfémy, styl není jen o tom, co máte na sobě, ale o tom, kdo jste a jak se cítíte. Oblečení je pro mě důležité, proto jsem se úplně zbláznila do nové luxusní Lenor Parfum des Secrets Blush aviváže, plná a dlouhotrvající smyslná vůně si mě získala," říká Hanka @fashioninspobyhana

Čtyři velmi odlišné vůně této kolekce dodají vaší osobě jedinečnou směs smyslnosti a šarmu. Vůně vašeho oblečení kombinovaná s vůní kosmetiky a parfémů vám vtisknou jedinečný podpis, který za sebou nezanechá nikdo jiný, jen vy. Se svůdnými, trvanlivými vůněmi Parfum des Secrets, které vydrží déle než běžné vůně, můžete vyjádřit svou osobnost a odhalit své pravé já. Zachytit pozornost lidí kolem vás a zanechat za sebou nezapomenutelný dojem…

Město duchů na Urale. Žilo tu 30 tisíc lidí, teď si ho příroda bere zpátky | Video: Rádio Svobodná Evropa
reklama
reklama
reklama