reklama

Žena.cz miluje: Na co u nás v redakci nedáme dopustit?

Dnes pro vás máme opravdu srdeční záležitosti. Vybraly jsme produkty, které milujeme, používáme, bez ohledu na to, jestli je to in, trendy, jestli jde o produkty inzertně zajímavé nebo ne. Je tady nejnezávislejší hitparáda našich zamilovaných věcí, bez kterých by byl náš život o chloupek nanicovatější.

Foto: Žena.cz

Adéla Pěničková, editorka

"Brýle Ray-Ban Wayfarer. Poprvé jsem je objevila už na gymplu a nevzdám se jich. Bylo několik pokusů tenhle léty prověřený kousek (nosila je už Marilyn Monroe nebo James Dean) nahradit za víc 'trendy' model, ale ne. Neuspěla ani Prada nebo Dior. Vždycky jsem se prostě kajícně vrátila k Ray-Ban Wayfarer."

"Džínová bunda Levi's. Další klasika. Dobrá džínová bunda (stejně jako kožený křivák) s vámi bude žít léta. A té od značky Levi’s to bude každý rok navíc slušet."

"Jsem nezorganizovaná a vždycky jsem záviděla lidem, kteří dokážou mít vše úhledné a vědět, kde co nechali. Proto jsem si oblíbila kožené peněženky/malé kabelky od COS. V každé kolekci mají několik modelů v různých barvách i provedeních. Jak mě zachránily? Jednu používám na každodenní kosmetiku, další na peníze a karty, jinou na propisku, kapesníky a jiné drobnosti, které se jinak ztratí na dně tašky, a další na klíče od auta/bytu/čipu do práce. A když se na poslední chvíli rozmyslím změnit kabelku, stačí jen vyndat několik cool taštiček."

Zdenka Tomis, šéfredaktorka

Laky na nehty OPI - v porovnání s laky z drogerie sice nejsou levné (330 Kč), ale v drogerii jsem zatím ještě nenašla lak, který by vydržel dlouho na nehtech, ale i v lahvičce - OPI mám doma několik let (bez přehánění) a pořád se s nimi lakuje bez problémů. Vydrží mnohem déle dokonce i v porovnání s dvojnásobně i trojnásobně drahými laky z parfumerie - ty vydrží  na nehtech v dobrém stavu tak tři dny, zatímco OPI dokáže vydržet i přes týden.“

„Svíčky - tam se naopak rozhodně nevyplatí šetřit. Levné (někdy) sice voní, nebo lépe řečeno jsou cítit, ale spíš chemií - což je jeden z důvodů, proč nemůžu chodit do Ikea - ten smrad z jejich svíček je ubíjející. Ta pro mě nejvíc nejlepší byla od Diptyque, bohužel z limitované edice a krásně provoněla celý byt zapalená i nezapálená, a voněla tak nějak přírodně, přirozeně, po opravdových růžích. Stejně dobré jsou svíčky Byredo. Ta s názvem Fleur Fantome voní jako rozkvetlý květinový sad. Doopravdy.“

„Vybavení bytu - snažím se na nábytku a dalších věcech do bytu nešetřit, ale klidně nakupovat postupně a investovat do kvalitních materiálů. Doma trávíme spoustu času a já věřím, že se na nás, na naší psychice, náladě i výkonnosti odráží, jestli se díváme na hezké věci, nebo na napodobeniny z plastu.“

Zuzana Selementová, redaktorka

"Doporučuji řasenku Estée Lauder- Sumptuous Infinite Black: V popisu má, že zahušťuje a prodlužuje, a přesně to taky dělá. A to tak, že vykouzlí dramatický pohled i za brýlemi. Naštěstí nedělá nic víc: drží, nerozmazává se, nedrolí, neslepuje, nevytrhává při odličování a jde dobře smýt."

Tereza Lindauerová, redaktorka:

"Ti kdo mě znají vědí, že bez 'nobilisácké' růžové vody nevystrčím paty z domu. V létě nádherně ochladí obličej, když je potřeba dát rychle dokupy přesušené vlasy, je také geniální a beru si ji sebou i na jógu nebo jiné sportování pro osvěžení. Pleť je po ní krásná a působí i proti vráskám... Jo a nádherně voní!“

Nina Vránová, redaktorka:

"Dlouhou dobu jsem experimentovala s tužkami na obočí, ale také se stíny. Vybrat takový produkt, který by měl barvu tak akorát, přirozenou k mému tónu pleti a barvě vlasů, si vyžádal několikaletý výzkum typu 'pokus-omyl'. Nakonec jsem dostala tip na tužku na oči od Miss Sporty číslo 19 (případně 18), která stojí jen o trochu více než litr mléka a vykouzlí přesně ten odstín, který potřebuju."

"Vůně. Na ty jsem od dětství maniak. Můj tatínek mě učil, že za člověka mluví košile, kvalitní a čisté boty a osobitá vůně. Trochu jem si jeho radu upravila v rámci genderové jinakosti, ale s vůněmi to mám stejně jako on. Vůně člověka naladí na den, dá vám určitý směr, vyvolá ve vás vzpomínku a zároveň se díky ní pro někoho stanete nezapomenutelnou. Nevím, kterou vybrat… V současné době jsem se zamilovala do Philosykos od DiptyqueSublime Balkiss od Different Company, nebo do kolínské Rhubarbe écarlate od Hérmes."

 Petra Jansová, redaktorka

"Oblíbila jsem si multifunkční olej od NUXE... Příjemný je nejen pro suchou kůži, ale i na vlasy. Navíc krásně voní."

"Dále moc ráda používám čistící masku od Biodermy, kterou se snažím používat alespoň jednou za čtrnáct dní. Krásně vyčistí pleť. Jakmile  si ji nedám na obličej, jsem jeden velký chodící pupínek."

"Pořád mám v tašce modrou Indulonu. Mažu ji na všechno, od obličeje po nohy. Rychle se vstřebá a kůže je po ní jemnější a hydratovaná. Navíc se mi překvapivě osvědčila i při synově atopickém ekzému."

Blažek: Přišli jsme o 250 milionů, nikdo smoking nepotřebuje. Pro záchranu udělám vše | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama