reklama
 

Muž ve znamení Berana: Tvrdohlavý idealista i bouřlivý milenec

Muž narozený ve znamení Berana je temperamentní milenec, spravedlivý šéf i lev večírků. Chcete vědět, jaké slavné osobnosti patří mezi Berany? Čtěte dál!

Foto: Profimedia

Muž ve znamení Berana je silná osobnost. Překypuje pozitivní energií a neotřelými nápady. Tato kombinace z něho činí odvážného inovátora a stoupence nových, neotřelých myšlenek, které se nebojí prosadit. Přestože má hlavu plnou ideálů, stojí nohama pevně na zemi. Miluje večírky a rád se obklopuje zajímavými lidmi.

Skvělý milenec i velký žárlivec

V posteli i ve vztahu je zábavným i milým společníkem, neustále překvapuje neotřelými nápady. Dokáže být pozorný i mužný. Miluje-li svoji partnerku naplno a upřímně, zahrne ji dary i nevšední pozorností. Pozor! Velký zájem o milovanou osobu může lehce přerůst v žárlivost. Muž Beran je veselá kopa. Není proto divu, že si s ním děti díky jeho přátelské povaze skvěle rozumějí. Umí být přísný i spravedlivý a jeho rozhodnutí děti respektují. Snaží se být příkladným otcem a vést své ratolesti ke spořádanému životu.

Cílevědomý šéf

Berani jsou neskutečně pracovití tvorové. Jejich nevyčerpatelná studnice nápadů udivuje kolegy i podřízené. Problémy řeší efektivně, rychle a málokdy je cokoliv překvapí. Muže Berana najdete především ve vedoucích pracovních pozicích. Potřebuje mít totiž pocit, že dělá smysluplnou práci. Je-li tomu naopak, umí být velmi přímý a rázný.

Slavní muži narození ve znamení Beran

Kultura: Jiří Bartoška, Jean-Paul Belmondo, Vlasta Burian, Russel Crowe, Jackie Chan, Richard Gere, Bohumil Hrabal, Charles Chaplin, Michael Jackson, Milan Kundera, Jan Svěrák, Zdeněk Svěrák, Marlon Brando

Gastonomie: Zdeněk Pohlreich

Věda: Albert Einstein

Sport: Gary Kasparov, Lukáš Pollert, Robert Změlík

Politika: Otto von Bismarck, Nikita Chruščov, Adolf Hitler

Kim Kardashian a holý pupík Emily Ratajkowski. Začíná oscarová afterparty | Video: Reuters
reklama
reklama
reklama