reklama

Muž si na den zkusil, co obnáší těhotenství. Nemohl se zvednout ani z postele

Australan Maitland Hanley si chtěl vyzkoušet, jaké to je pohybovat se celý den s těhotenským břichem. Byl překvapený, když nemohl vstát z postele ani se zvednout z vany.

Muž si na den zkusil těhotenství. Nevstal ani z postele | Video: TikTok / maitlandhanley

Maitland Hanley na sebe připevnil jeden meloun, který měl simulovat těhotenské břicho v pokročilé fázi těhotenství, a dva menší melouny, které měly suplovat zvětšená ňadra. Svůj pokus natočil a zveřejnil jej na Instagramu a na TikToku. 

Za kamerou stojí kromě Hanleyho kamaráda také jeho partnerka, která imituje zvuk budíku, přičemž se tiktoker snaží vstát z postele. K jeho překvapení se mu to však nedaří a s vahou navíc se pohybuje jen stěží.

Další video natočil Hanley, který má na Instagramu téměř 130 tisíc sledujících, v koupelně. Tentokrát se snažil vylézt z vany a ani to se mu nedařilo. "Myslel jsem si, že to bude mnohem jednodušší," přiznal na konci videa. 

Během "těhotenského dne" si muž vyzkoušel ještě postavit se na nohy přímo z podlahy, což mu nešlo bez toho, aby se překulil na břicho, obout si boty a objednat si jídlo z fast foodu. 

Pro Hanleyho se jedná o poměrně aktuální téma. Syn Aizen se mu narodil teprve před několika dny, a tak si chtěl vyzkoušet, čím si v pokročilé fázi těhotenství procházela jeho partnerka. 

Mohlo by vás zajímat: Moje tělo bylo propíráno bulvárem, byla to šikana, tvrdí Farna

Na mém těle se už spoustu věcí podepsalo, těhotenství na mně nechalo známky. Přijala jsem to, ale není to samozřejmost, spousta žen nemá sebevědomí. | Video: Martin Veselovský, DVTV

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama