reklama

Módní přehlídka ŽENA.CZ představí i nové modely podle J

Tato jedinečná módní show se uskuteční 8. října v rámci letošního Designbloku, jehož je Žena.cz mediálním partnerem.

Adrianne Curry
Adrianne Curry | Foto: Twitter

Tato jedinečná módní show se uskuteční 8. října v rámci letošního Designbloku, jehož je Žena.cz mediálním partnerem.

Josefína Bakošová, Boris Hanečka, Michal Zapoměl

Představíme vám 3 úspěšné tvůrce módy: Josefínu Bakošovou se značkou CHI-CHI a její módu pro den lámající se do noci, nejlepšího slovenského návrháře roku 2008 Borise Hanečku, který okouzlí svými glamour večerními kreacemi a 3. nejúspěšnějšího kadeřníka světa Michala Zapoměla, který dokáže, že móda je hodně divoká jízda.

Modelky

Od letošního července probíhala na nejoblíbenějším ženském serveru Žena.cz soutěž s názvem "Každá žena může být modelkou".

Šéfredaktorka Líba Drdáková říká:" Protože v naší redakci věříme, že opravdu každá žena může být modelkou, když dostane příležitost, rozhodli jsme se naši módní přehlídku pojmout jinak. Místo profi modelek se na mole setkají ti, o kterých píšeme s těmi, pro které píšeme.

Musím upřímně říci, že jsme takový ohlas nečekali. Do soutěže se nám přihlásilo skoro 900 potenciálních modelek nejen z Čech, ale i Slovenska, Slovinska, Anglie a přihlášky přišly i od krajanek z USA. Vybrat pouze tři byl opravdu nadlidský úkol, ale snad se nám to podařilo. Uvidíte ženy všech tvarů, typů, profesí i věkových kategorií."

Modely předvedou ale nejen čtenářky Žena.cz. Na mole je podpoří i osobnosti českého showbusinessu: Aňa Geislerová, Monika Absolonová, Petra Nesvačinová, Jakub Prachař, Daniel Bambas a Jiří Chum.

Leeda a Jan Kaplický

O tom, že Žena.cz je opravdu top českého lifestylového internetu, svědčí i fakt, že v rámci večera uvede exklusivně světovou premiéru nové kolekce designerské značky Leeda včetně dosud nezrealizovaných návrhů architekta Jana Kaplického.

Přehlídka se uskuteční 8. října 2009 od 19.30 hod v klubovně UMPRUM 2. Patro v Dlouhé ulici 37 na Praze 1.

Program:

20.00 módní přehlídka Žena.cz - Každá může být modelkou - vstup pouze na pozvánky

22.00 módní přehlídka Leeda - vstup otevřen návštěvníkům Designbloku s akreditací či vstupenkou

22.30 afterparty

Novinky sledujte v sekci Všechny jsme modelky

Prokop: Lidí, kteří nechtějí žádná opatření, je málo. Roušky jich odmítá pár procent | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama