reklama

Matka na rodičovské se obléká jako vévodkyně Kate. Okopírovala už sto outfitů

Třiatřicetiletá Anna Reichelová už tři roky kopíruje oblečení Kate Middletonové, vévodkyně z Cambridge. Matka dvou dětí za tu dobu zopakovala 100 různých outfitů vévodkyně. Za svůj šatník utratila téměř 90 tisíc korun.

Prohlédnout grafiku
Foto: ČTK/Profimedia

Třiatřicetiletá Anna Reichelová poprvé zatoužila po šatech, jako má Kate Middletonová, když vévodkyně opouštěla porodnici po narození princezny Charlotte. Na sobě měla tehdy pohodlné bílo-žluté šaty po kolena s dlouhými rukávy. Reichelovou oslovil tento slušivý, ale přitom uvolněný styl. 

"Kate si často obléká ležérní, neformální outfity, které můžete nosit každý den. To se mi líbí, protože dlouhé šaty a róby obyčejně nevynosíte," popsala Reichelová pro britský portál Mirror.co.uk. Žena původem z Německa žije v současnosti v Etiopii. Z toho důvodu si většinu oblečení objednává on-line - šatník nakupuje v second-handech, v Zaře, H&M, Mangu nebo na eBayi. Za módní kousky kopírující styl vévodkyně v přepočtu utratila už téměř 90 tisíc korun. 

"Je inspirativní, že Kate nosí základní, jednoduché kusy oblečení, jako bílá trika nebo košile. Ty se dají snadno stále nově kombinovat," pochvaluje si třiatřicetiletá dvojnásobná matka. "Mám obrovskou šatnu, ve které skladuji veškeré své oblečení. Je větší každý den," dodává Reichelová, která svůj čas momentálně tráví na rodičovské dovolené. 

Žena je fanynkou královské rodiny od dětství. S babičkou se často dívala na televizi, ve které běžel záznam či přenos z oficiálních událostí, jichž se účastnila královská rodina. "Moje babička milovala princeznu Dianu. Tehdy jsem se začala zajímat o královskou rodinu," vzpomíná. 

Daří se jí napodobovat styl Kate Midlettonové? Podívejte se do galerie. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama