reklama

I letos byly celebrity stylové. Kdo byl nejlépe oblečený v roce 2020?

Zoe Kravitzová, hraběnka z Wessexu nebo představitelka královny Alžběty II. v seriálu Koruna jsou nejlépe oblékanými ženami v turbulentním roce 2020.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Být nejlépe oblečený v roce, kdy všichni natáhli tepláky a veškerý společenský život se přesunul do on-line prostor, je hořkosladkým vítězstvím. Kritérium mého výběru byly outfity, které se odprezentovaly v reálném fyzickém světě. Proč? Protože opravdový glamour vzhled a šarm videohovor nikdy nemůže pojmout.

Největší módní událostí není předávání Oscarů, jak se často mylně domníváme, ale ples Met Gala. A právě ten byl letos kvůli epidemiologickým důvodům zrušen. Covid-19 také způsobil to, že jsme spatřili své oblíbené módní ikony v úplně novém světle. Například Anna Wintourová si oblékla tepláky, což by bez nařízené karantény pravděpodobně nikdy neudělala. Zendaya zase prezentovala šaty, ve kterých se měla objevit na nejrůznějších společenských akcích, přes Instagram.

Když se ohlížíme za rokem 2020, je těžké věřit tomu, že v lednu, únoru i březnu hvězdy ještě jakoby nic pózovaly ve svých róbách na Oscarech nebo Zlatých glóbech, aniž by tušily, že se za pár týdnů vše zásadně změní.

Podívejte se na naši galerii, abyste odhalili, kdo patří mezi nejlépe oblékané hvězdy turbulentního roku 2020.

reklama
reklama