reklama

Victoria Beckham bojuje s AIDS: Prodává 600 svých šatů

Victoria Beckham vyřadila ze svého šatníku šest set kusů oblečení a uspořádala aukci, jejíž výtěžek půjde na pomoc matkám, které mají AIDS. Victoriiny ikonické kousky si můžete už za několik dní vydražit i vy.

Foto: theoutnet.com

Victoria Beckham vyřadila ze svého šatníku šest set kusů oblečení a uspořádala výprodej a aukci, jejichž výtěžek půjde na pomoc matkám, které mají AIDS. Victoriiny ikonické kousky si můžete už za několik dní pořídit i vy.

Sice by nás zajímalo, kolik kusů oblečení Victorii ve skříních zůstalo, když celých šest stovek šatů šlo pryč, ale to teď není podstatné. Mnohem důležitější je, že modely, mezi nimiž nechybí například ostře žluté šaty od Roberta Cavalliho či bílá šněrovací róba od Dolce & Gabbana, pomohou dobré věci.

Celý nápad se zrodil letos v únoru, kdy Victoria Beckham přijala pozvání své dobré kamarádky a šéfredaktorky amerického Vogue a odjela s ní do Jihoafrické republiky. Celou akci zaštiťovala charitativní organizace mothers2mothers, která nejen tady pomáhá ženám nemocným AIDS, které mají děti.

Victorii ten zážitek tak zasáhl, že se rozhodla začít pomáhat také na vlastní pěst. "Začala jsem se proto probírat svým šatníkem a nacházela spoustu skvělých kusů, za které by se jistě daly utržit slušné peníze," popisuje Victoria. Vybrala více než šest set kusů, přičemž některé z nich pocházejí ještě z dob Spice Girls, v jiných čerstvě randila s Davidem, další nosila teprve nedávno. 

"Jsou to vážně skvělé kousky. Některé z nich vytvořili návrháři speciálně pro mě a já na ně mám úžasné vzpomínky - ať už spojené s akcemi, na které jsem si šaty oblékla, s Davidem anebo s mými dětmi," dodává. Nejsou tu však jen šaty. Za pomoci své maminky a sestry vyřadila také kabelky, klobouky, šperky, a dokonce i oblečení na lyže.

Ve spolupráci s internetovým outletem The Outnet tedy uspořádala on-line výprodej, který začíná ve středu 20. srpna ráno a potrvá čtyři dny. Může se ho zúčastnit každý, kdo se na webu zaregistruje. Kromě toho však proběhne ještě dražba deseti nejvzácnějších kusů. Veškeré utržené peníze poputují nadaci mothers2mothers, která pomáhá matkám nemocným AIDS a zároveň se stará o prevenci.

Podívejte se, jaké další modely Victoria Beckham prodává:

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Hvězdy hubené až na kost: Není to už anorexie?

Taťána Kuchařová: Jak to sluší Miss World v teplákách?

Podívejte se, jak by vypadala stokilová Barbie!

Objevila jsem, co mám v medicíně dělat. Zdraví někdy není v nabídce, říká paliatrička | Video: Daniela Písařovicová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama