reklama
 

To nejlepší od českých návrhářů: Vyrovnají se světovým?

Prohlédnout galerii
Foto: Mercedes Benz Prague Fashion Weekend

O uplynulém víkendu se konala jedna z nejprestižnějších módních akcí u nás, a sice Mercedes Benz Prague Fashion Weekend. Čeští návrháři během něj představili svoje kolekce na příští podzim a zimu.

Byly to dva dny plné krásných akcí, které se navíc konaly v krásných prostorách bývalé Živnostenské banky a v budoucím ZIBA Muzeu moderního skla v Praze Na Příkopech.

Samozřejmě na velkolepé show, které ze svých přehlídek udělal Chanel či Louis Vuitton, to zatím nemá, ale přesto se za přední české módní talenty rozhodně nemusíme stydět.

Našimi favority po těchto dvou dnech jsou Martina Špetlová, Ivana Mentlová, ale i Chatty a jednoduchý styl značky Pietro Filipi. 

Sbohem, podpatky!

Mezi největší trendy budou podle českých návrhářů příští podzim a zimu stále patřit jednobarevné outfity, oversized střihy a pánský styl, kůže, a mezi tradičně šedým oblečením nebudou chybět výrazné barvy jako je třeba žlutá. 

Až si budete prohlížet naši velkou fotogalerii, všimněte si, že z přehlídek mizí podpatky. Modelky často chodí buď v teniskách, nebo úplně bosé, a to zdaleka nejenom v Česku. O oblibě "placatého" trendu svědčí i to, že hosté českých i těch zahraničních přehlídek čím dál častěji doplňují své stylové i elegantní modely právě teniskami.

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Kam nosit barevné nehty a jaké laky se teď nosí?

Modelky nejsou žádné anorektičky, říká úspěšná Češka

Jak správně vybrat make-up a jak ho potom použít?

reklama
reklama
reklama