reklama

Co si obléknout jako host na svatbu? Podle těchto pravidel budete za módní hvězdu

Pokud jde o svatby, platí zde jednoduché pravidlo, které by hosté vždy měli dodržovat - vhodně se obléknout. Pokud víte, jakým svatebním faux pas se vyhnout, není pak těžké se na tak velké životní události náležitě a stylově předvést.

Prohlédnout grafiku
Foto: Shutterstock

Svatby mají v dnešní době stále méně módních pravidel než v minulých desetiletích, což může být v mnoha případech výhodou, ale i komplikací.

Současné nevěsty vyměňují tradiční bílé róby za barevné šaty i elegantní kalhoty, ženichové klasický černý smoking za pastelový oblek a družičky pompézní róby za šaty, které mohou nosit i po svatbě. To znamená, že i hosté mají stejnou svobodu se svým výběrem.

Než ale vytáhnete své oblíbené džíny, zadržte. Je tu několik věcí, na které byste měli pamatovat, abyste stále respektovali obřad a nastávající novomanžele. Některá pravidla jsou zcela přímočará a snadno se dodržují - například jaké barvě se vyhnout -, zatímco jiná vyžadují trochu více plánování.

Podívejte se do galerie na tipy, díky kterým se vyhnete módnímu faux pas a běžné frázi "nevím co na sebe".

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama