reklama

Street style z pařížského fashion weeku: Koronavirus, límečky po babičce a retro

Masky na obličej se staly součástí stylových outfitů, stejně jako se v prezentaci světových módemanů nutně musel objevit alespoň nějaký vintage kousek. Výrazně ubylo takzvaných „peacocks"- alias lidí, kteří si na sebe vezmou co největší úlet, jen aby byli vyfoceni.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Pařížský fashion week patří k těm nejvýznamnějším, i když to v Miláně, New Yorku nebo Londýně neradi slyší. Letos ale hosty obcházel strach z koronaviru, takže někteří přenechávali svá místa v prvních řadách přehlídek někomu jinému.

Kdyby městem nešla šeptanda o tom, že do karantény půjdou brzy všichni (šéfredaktorka amerického Vogue Anna Wintour to prý po svém návratu do New Yorku udělala dobrovolně), asi by se řešila módní škatulata. Nového šéfnávrháře totiž získala značka Kenzo, zvědavost vzbuzovala první podzimní kolekce nástupkyně zesnulého Karla Lagerfelda Virginie Viard u Chanel.

Co si tedy obléct mezi všechny ty celebrity, módní redaktory a nákupčí, kteří, i když se o módu vůbec nezajímáte, stejně ovlivní to, co budete mít ve skříni?

Odpověď najdete v naší galerii.

reklama
reklama