reklama

Soutěž Pure Model 2018 vyhrály nové talenty modelingu

Čtrnáctiletá Anna Brodecká a šestnáctiletý Oliver Průcha se stali vítězi prvního ročníku soutěže Pure Model 2018. Jde o soutěž, která chce objevovat nové talenty modelingu.

https://zena.aktualne.cz/moda/soutez-pure-model-2018-vyhraly-nove-talenty-modelingu/r~2bfe7d6acc6e11e8a4d90cc47ab5f122/
https://zena.aktualne.cz/moda/soutez-pure-model-2018-vyhraly-nove-talenty-modelingu/r~2bfe7d6acc6e11e8a4d90cc47ab5f122/ | Foto: archiv PR

Modelingových soutěží se koná po celém světě celá řada. Bývají doslova líhní nových talentů, z nichž se pak rodí světové hvězdy. Vždyť i takové supermodelky jakými jsou Eva Herzigová, Simona Krainová nebo Tereza Maxová vyšly z podobné soutěže.

Letos se konal první ročník nové modelingové soutěže Pure Model 2018, který již zná své vítěze. Jsou jimi Anna Brodecká a Oliver Průcha. Oba se shodují na tom, že modelingem jsou oba zatím nepolíbení, ale na novou životní etapu se těší.

"Nikdy by mě nenapadlo dělat modela a už vůbec jít do modelingové soutěže. Přišlo to všechno celkem náhodou a rychle, když mě agentura oslovila na Instagramu," vysvětluje kudrnatý Oliver a Anna Brodecká s úsměvem dodává: "Mě se modeling také moc líbil, ale nikdy by mě nenapadlo, že se mu budu jednou věnovat. Výhra byla nečekaná o to jsem měla silné emoce. Moc děkuji všem, kteří mi drželi palce."

Každý z vítězů si odnesl nejen mnoho hodnotných dárků, ale i kontrakt na 1 milion korun. Podle ředitele Pure Model 2018 Romana Holárka je čeká velká budoucnost. Oba už mají jistou spolupráci s nejprestižnějšími modelingovými agenturami světa, jako je Premier v Londýně, Independent v Miláně, Feliz v Číně, The Identity v New Yorku či Silent v Paříž. Všechny agentury zastupují takové topmodelky, jako je Doutzen Kroes, Adriana Lima, Cara Delevingne a mnoho dalších.

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama