reklama

Sexy a podle posledních trendů: Inspirujte se šatníkem módní návrhářky Ivany Mentlové

Je instagramovou celebritou, jejíž fotky inspirují ženy po celém světě. Obléká se totiž do luxusních, ale přitom nenápadně vyhlížejících modelů, které touží okopírovat ženy v Čechách i na druhé straně zeměkoule.

Foto: Profimedia.cz

Její modely nosí Taťána Kuchařová, Karolína Kurková nebo Daniela Peštová. Ale Ivana Mentlová je sama ženou, která touží být vidět. Prezentace na instagramovém účtu @ivanamentlova jí vynesla několik desítek tisíc sledujících i sdílení jejích outfitů do celého světa.

Se svými dlouhými blond vlasy a velkými černými brýlemi připomíná jinou módní celebritu - Dánku Pernille Teisbaek. Ivana Mentlová, která kromě vlastní značky I AM navrhuje také pro Pietro Filipi nebo Karu, skutečně připomíná zahraniční hvězdu.

Nikdy se nebude chlubit zářivými logy, oblečením s flitry nebo výrazným líčením. Mistrně ovládá minimalistický způsob oblékání, který je v jejím podání vždy ženský a sexy. Sama je si také tou nejlepší modelkou. Když na Ivaně Mentlové vidíte perfektně padnoucí sako a široké kalhoty, okamžitě si takový model chcete také opatřit.

Je totiž úžasně nadčasový, z kvalitního materiálu a univerzální. Módní značky také tuto návrhářku čím dál častěji využívají jako svou ambasadorku.

reklama