reklama

Rihanna pozastavila módní řadu své značky Fenty. Čeká na lepší podmínky

Francouzská skupina LVMH a barbadoská zpěvačka Rihanna se dohodly, že pozastaví řadu konfekčního oblečení zpěvaččiny značky Fenty. Oznámil to ve středu francouzský výrobce luxusního zboží. Důvodem je aktuální situace, která nepřeje dobrým prodejům.

Rihanna
Rihanna | Foto: Reuters

Populární zpěvačka, která před dvěma lety zakládala svou řadu konfekčního oblečení pod značkou Fenty, se ve středu dohodla s francouzskou skupinou LVMH, že pozastaví prodej do té doby, než se zlepší podmínky. Analytici, kteří se zabývají oblastí módy, tvrdí, že Rihanna má sice silnou základnu příznivců, ale ceny oblečení značky Fenty si většina z nich dovolit nemohla.

Podle oznámení francouzského výrobce luxusního zboží ale řada spodního prádla Savage X Fenty a řady kosmetiky Fenty Beauty and Fenty Skin budou pokračovat i nadále.

Jméno značky vychází ze zpěvaččina celého jména, které zní Robyn Rihanna Fentyová. Rihanna se stala první ženou, která má v rámci skupiny LVMH původní módní značku.

Na instagramovém účtu značky nejsou od počátku letošního roku nové příspěvky a od loňského listopadu se neobjevila nová kolekce.

Zpěvačka původem z karibského Barbadosu do světa módy vstoupila na úkor své hudby, poznamenal zpravodajský server BBC. Zatímco dříve vydávala ročně jedno album, to poslední s názvem Anti uvedla v roce 2016.

LVMH je největším výrobcem luxusního zboží na světě a vlastní desítky různých značek. Patří mezi ně například Fendi, Givenchy a Louis Vuitton, šampaňské Dom Pérignon, šperky a hodinky Bvlgari a Hublot nebo řetězec parfumérií Sephora.

Mohlo by Vás zajímat: Rihanna se vychloubá svými křivkami

Rihanna se vychloubá svými křivkami. Navrhla prádlo pro zdravě krásné dámy | Video: Savage x Fenty by Rihanna

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama