reklama

Proměna Zuzany (23): Konečně nevypadám na třináct

Po proměně jsem toužila už dlouho. Chtěla jsem totiž vypadat starší a žádný kadeřnický salon mi zatím nedokázal pomoci," vypráví třiadvacetiletá studentka Zuzana z Uherského Hradiště.

Foto: Tomáš Černý

"Po proměně jsem toužila už dlouho. Chtěla jsem totiž vypadat starší a žádný kadeřnický salon mi zatím nedokázal pomoci," vypráví třiadvacetiletá studentka Zuzana z Uherského Hradiště.

"Už od svých třinácti let vypadám v podstatě stejně. Mnozí mi tipují věk patnáct, maximálně sedmnáct. Od proměny jsem si slibovala, že mi vymyslí dospělejší vzhled. A povedlo se," říká nadšeně Zuzana, která hodně sportuje, a tak se většinou oblékala hlavně pohodlně, nejčastěji do džínů a trička, a na odvážnější módní kousky si stejně jako na výraznější líčení netroufala.

Rozbalte si luxusní wellness balíček: Více ZDE >>

Před proměnou prý čekala, že jí kadeřnice udělá buď blonďaté mikádo s ofinkou nebo tmavší vlnitý účes. Nakonec se vůbec netrefila, ale se změnou je spokojená. Nejvíce se jí přitom líbí právě nová barva vlasů a střih. "Moc se mi ale líbí i výběr oblečení. Teď se jen musím snažit, aby mi to co nejdéle vydrželo," dodává Zuzana.

"Tahle proměna dost změnila můj pohled na módu a vše okolo ní. Budu se teď o svůj vzhled, make-up i styling více zajímat, aby práce, kterou tihle lidé odvedli, nepřišla nazmar."

Kadeřnice: Lenka Pešátová

Slečna Zuzana přišla s polodlouhými, jemnými a rovnými vlasy, které byly lehce odrostlé, místy prosvětlené a hlavně bez střihu. Navíc měla podivuhodné přání. Většina žen chce vypadat stále mladě, tady to byl ale pravý opak. Naším úkolem tedy bylo dodat jí ženskost.

Zuzana má krásné rysy a jemnou tvář, kterou jsme chtěli zvýraznit a podtrhnout to, co je na ní krásné. Proto jsme zvolili ne jednu, ale hned tři odstíny měděné, které budou působit šmrncovně a svěže. Krásné odlesky vrchní části jsme lehce prosvětlili melírem, aby barva byla ještě intenzivnější a působila jako tón v tónu. Doporučuji nebát se měděných odstínů, které jsou letošním trendem.

Další proměny našich čtenářek najdete ZDE >>

Protože Zuzka často sportuje, zvolili jsme takový střih, který bude i na běžícím páse vypadat super. Vlasy okolo obličeje jsme sestříhali právě proto, aby nám vyzdvihly krásné obličejové rysy. Vzhledem k jemnosti vlasů Zuzky bychom se měli zaměřit na tužidlo s lehkou fixací, které vlasy nezatěžují, to samé platí u laku na vlasy. Vlasy jsme vyfoukali do objemu a následně lehce navlnili žehličkou pro romantičtější vzhled.

Make-up: Kateřina Bedaňová

Zvolila jsem mladistvý a jemný make-up s odstíny fialové a růžové, které jsou vhodné právě pro mladé slečny a stejně tak pro bez chybnou pleť, jakou Zuzana má.

Styling: Linda Radostová

Zuzka je mladá slečna, která se věnuje atletice a chodí převážně ve sportovních oděvech. Přála si vypadat nejen o pár let starší, ale hlavně cítit se žensky. Krásné, červené, koktejlové šaty s krajkovým vzorem dodaly Zuzce veliký šmrnc a glanc. Bylo vidět, že se v nich cítí opravdu dobře.

Jako druhý outfit jsem vybrala neonové triko z nejnovějších kolekcí, vestu a džíny. Džíny jsem zvolila proto, abych Zuzce ukázala, že se dají nosit i jiným způsobem než jen k teniskám. Zuzce velice sluší pestré barvy, které jsem jí také doporučila nosit.

Foto: Tomáš Černý

Produkce: Milan Obst, Studio Oskar

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Proměna čtenářky: Už se nemusím stydět!

Proměna Katky (34): I matka tří dětí může být krásná

Strach z ošklivosti a stárnutí: Co vás děsí a co pomůže

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama