reklama
 

Proměna Štěpánky (27): I žena na mateřské může mít styl

Jak se proměnila maminka ročního chlapečka, která na mateřské vždy sázela jen na pohodlí?

Foto: Marek Rebroš

Protože je Štěpánka z Českých Budějovic maminkou ročního chlapečka, volí v módě i líčení hlavně pohodlí a praktičnost. Během proměny se však přesvědčila, že i žena na mateřské může mít styl a šmrnc.

Mladá maminka Štěpánka Kůsová se stala vítězkou facebookové soutěže Wowsie s produkty na odstraňování skvrn Vanish. Šlo o nejlepší fotografii, na které měli být lidé sportující v bílém, ve Štěpánčině případě celá rodina včetně malého Kryštofa při výstupu na rozhlednu Kleť. Výherkyně tak získala nejen poukaz na nákup v OC Letňany v hodnotě dvacet tisíc korun, ale i následnou přeměnu se stylistkou, vizážistkou a kadeřnicí, završenou profesionálním focením.

Celodenní proměnu si přijela Štěpánka z Českých Budějovic užít do Prahy i s manželem Martinem a malým synkem Kryštofem, který ještě bez máminy náruče moc dlouho nevydrží.

Než odešla na mateřskou dovolenou, pracovala jako učitelka v mateřské školce. Nyní tráví spoustu času s malým synkem, a protože je akční i v roli maminky, ráda volí sportovně elegantní styl, kterému udává směr především pohodlné nošení. V oblékání je jinak vlastně docela konzervativní. Má velmi ráda kombinaci černé a bílé barvy, která také tvoří základ jejího šatníku.

Při nákupech se proto domluvila se stylistkou Licou Arabadzi, že kromě oblíbené bílé zkusí i kombinaci s jinými barvami. "Od té doby, co mám dítě, jsem schopná nakupovat jen oblečení pro něj, pro sebe to najednou neumím," svěřuje se Štěpánka. 

A jak vidí proměnu odborníci, v jejichž rukou se Štěpánka ocitla?

Vlasy: Daria Hekerlová

"Štěpánka má světlé vlasy ještě o dost zesvětlené melírem, který působil zbytečně nepřirozeně, a navíc byl už trochu odrostlý. Zesvětlila jsem tedy konturní části, aby zmizel odrost, a tónováním jsem docílila přirozenější blond barvy, která nejde do studeného odstínu. I když se Štěpánka nebránila krátkému střihu, který by jí určitě velmi slušel, do velké změny jsme se nakonec nepustily. Její klouzavé vlasy by totiž v budoucnu vyžadovaly mnoho času na úpravu a spokojenost s vizáží krátkého střihu. Zajímavou možností mohlo být zkrácení vlasů na mikádo, ale protože z tohoto účesu si právě vítězka nechává vlasy dorůst, pouze jsem je zkrátila a před focením jsem se věnovala spíše účesu."

Styling: Lica Arabadzi

"Štěpánka má štíhlou a drobnou postavu, proto jsme se snažily vyvarovat tříčtvrtečním délkám, které by jí ve výsledku ještě více ubíraly na výšce. Jelikož je na mateřské, zvolily jsme dva modely. Jeden sportovní, který je ideální na procházku s kočárkem, a druhý sportovně elegantní, který může využít na večeři s manželem nebo posezení s kamarádkami. Štěpánka se mi svěřila, že její šatník se skládá převážně z kombinace černé a bílé, proto jsme se snažily vybírat i jiné kombinace."

Make-up: Lica Arabadzi

"Jako většina žen má vítězka smíšenou pleť, proto jsme volily péči i make-up, který není na olejové bázi, ale spíše na bázi lehké, hydratační. Štěpánka má krásný mandlový tvar očí, a proto jsem pouze vykreslila tenkou linku mezi spodní i horní řasy, abych dodala jejímu pohledu větší hloubku. Vnější koutky očí jsem vystínovala do jemných „trendy kouřovek“, které zvýraznily její kočičí pohled. Rtěnku pro denní nošení jsem zvolila typu "nude" s nádechem do studené růžové. Na večer zase dokonale sedla rtěnka v burgundy odstínu, která bude doprovázet i zimní sezónu."

Více info najdete na www.liar.cz

Fotograf: Martin Rebroš Více info najdete na www.marekrebros.eu

Nákup oděvů proběhl v OC Letňany.

Proměna se uskutečnila v kadeřnickém studiu Hairthusiasts

Pětileté děvče kopíruje celebrity. Zvládne Angelinu Jolie i Serenu Williams | Video: Instagram/Stefani Chaglar

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama
reklama