reklama
 

Proměna Radky (42): Ze skladnice hollywoodskou hvězdou

Ze skladnice ze středních Čech se během několika hodin stala hollywoodská hvězda. Co za tím vězí?

Foto: Ondřej Suk

Radka dokonale prokoukla. Ze skladnice ze středních Čech se během několika hodin stala hollywoodská hvězda. Co za tím vězí?

Dvaačtyřicetiletá Radka Vocelová je rozvedená a se dvěma dcerami žije v Ratajích nad Sázavou, což je nedaleko Kutné Hory. Měla chuť vyzkoušet něco nového, a tak se přihlásila do proměny. A byla to jedna ze zatím nejpovedenějších proměn.

"Proč jsem se přihlásila? Byla jsem zvědavá a také jsem si chtěla vyzkoušet výraznější líčení. A už mě štvaly mé odrostlé vlasy, těšila jsem se na nějaký nová účes," popisuje Radka, která se živí jako skladnice v závodním stravování.

Po zásahu kadeřníka byla nejvíce nadšená z nové barvy vlasů a pochvalovala si, že dostala spoustu cenných rad, jak o vlasy pečovat. "Přesně se trefil do mého vkusu," říkala uznale. Užívala si však i péči stylistky, protože má módu ráda a pravidelně sleduje módní trendy.

Jak proměna probíhala?

Vlasy: Daniel Boček

Radka má lehce vlnité, barvené vlasy středně hnědé barvy. Rozhodl jsem se barvu lehce prosvětlit melíry, ale zároveň ji upravit tak, aby působila co nejpřirozeněji. Střih jsme ponechali, ostříhali jsme pouze zničené konce.

Make-up: Radka Horská

Radka má smíšenou pleť se suššími i mastnějšími místy, na kterou jsem před líčením nanesla hydratační masku. CC krémem jsem sjednotila barevný tón pleti, provedla korekci a pomocí rozjasňovačů prosvětlila tvář. Pleť tak získala krásně prozářený a mladistvý vzhled. Líčení očí jsem ladila do přírodních odstínů hnědé s nádechem do zlaté, ale tmavšími tóny opticky pozdvihla oči a prohloubila pohled. Tvářenku a rtěnku jsem sladila do stejné barvy, aby líčení působilo přirozeně.

Styling: Abigail Lišková

Jaro opět láká obléknout šaty a neměly bychom se bát barevných kombinací. Radka má ženskou postavu a úzký pásek přes šaty příjemně zvýraznil její přednosti. Šaty střižené nad koleny doplněné lodičkami a kabelkou působí elegantním dojmem, který Radce velmi sluší. Sako podtrhne takzvaný casual styl, který se hodí do zaměstnání, ale třeba i na oběd s kamarádkou.

Proměna se uskutečnila v Oskar Salon Hair Creation, www.studio-oskar.cz Děkujeme obchodu Reserved za zapůjčení oblečení a doplňků pro focení.

Foto: Ondřej Suk

Produkce: Eva Čejková

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Proměna Petry (30): Už vím, že experimenty se vyplatí

Proměna Veroniky (30): Připadala jsem si jako šedá myš

Proměna Rosti (31): Po patnácti letech jsem se ostříhal

Pětileté děvče kopíruje celebrity. Zvládne Angelinu Jolie i Serenu Williams | Video: Instagram/Stefani Chaglar

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama
reklama