reklama

Proměna Marcely (43): Už nemám pocit, že jsem stará

Sedmačtyřicetiletá Marcela si po letech uvědomila, že na svůj vzhled trochu rezignovala. Jak jsme to napravili?

Foto: Ondřej Suk

Třiačtyřicetiletá Marcela z Brna si po letech najednou uvědomila, že na svůj vzhled tak trochu rezignovala, a že by to možná chtělo nejen větší péči, ale i nějakou změnu. Jak to dopadlo?

Do proměny Marcelu dovedly především její poničené vlasy, se kterými si nevěděla rady. Během proměny se ukázalo, že používá špatné produkty, které vlasům nejen nesvědčí, ale prokazují spíš přesně opačnou službu. Kromě toho ji kadeřnice konečně naučila, jak má vlasy správně foukat.

Určitě se ale změnil i její pohled na módu a vlastní vzhled obecně. "Móda mě baví, ráda konzervativně experimentuji. O spoustě věcí ale říkám, že už jsem na ně stará. Věřím, že se tato věta teď stane zapovězenou a vymyslím jinou, lepší," směje se Marcela Valentová, která pracuje v administrativě.

Jak přesně proměna probíhala?

Vlasy: Alena Kučová

"Jelikož Marcela měla hodně zničené a polámané vlasy z častého odbarvování a chtěla zachovat světlou barvu, tak jsme se domluvilY, že vytáhneme do alobalu pár pramínků z ofiny a natřeme je pouze balzámem, ať je zbytečně neničíme a na zbytek jsme použili světlý přeliv. Poté jsme vlasy lehce zastřihly do jednoduchého tvaru, ať s tím klientka nemá moc práce."

Make-up: Marta Pelikán

"Marcele jsem sjednotila pleť a následně zjemnila drobné linky v obličeji pudrovým rozjasňovačem. Je zvyklá na linku na spodním víčku, u které jsme zůstaly, aby se cítila svá. Horní ret jsem konturou zvýraznila po vnějším okraji, aby byl v poměru se spodním plnější. Barvu jsem volila s ohledem na výrazné oči, tedy v nenápadném odstínu."

Styling: Abigail Lišková

"Vypasovaná sukně s úzkým páskem podtrhne Marcelinu ženskou postavu. Bílá barva slaví velký návrat a kromě toho se skvěle doplňuje s tmavě modrou barvou, která je Marcely oblíbenou. Na formálnější den lze použít například v kombinaci se sakem, na běžné nošení doplnit například barevným šperkem či šátkem kolem krku."

Proměna se uskutečnila v Oskar Salon Hair Creation, www.studio-oskar.cz. Děkujeme obchodu Reserved za zapůjčení oblečení a doplňků pro focení. 

Foto: Ondřej Suk

Produkce: Eva Čejková

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Proměna Petry (30): Už vím, že experimenty se vyplatí

Proměna Veroniky (30): Připadala jsem si jako šedá myš

Proměna Jany (59): Žena může být pěkná i v mém věku

Češi v Primarku: Výlet i zábava, lidi za udržitelnost platit nechtějí, říká Louženská | Video: Daniela Drtinová
reklama
reklama
reklama