reklama

Proměna Katky (34): I matka tří dětí může být krásná

Kateřina se ve svém účesu bez střihu i barvy necítila dobře, a tak se svěřila do rukou profesionálů. Očekávala, že jí vlasy spíš zesvětlí, ale nakonec odcházela s ofinou a měděným odstínem. A konečně se sama sobě začala líbit.

Foto: Žena

Kateřina se ve svém účesu bez střihu i barvy necítila dobře, a tak se svěřila do rukou profesionálů. Očekávala, že jí vlasy spíš zesvětlí, ale nakonec odcházela s ofinou a měděným odstínem. A konečně se sama sobě začala líbit.

Jméno: Kateřina Procházková

Věk: 35 let

Bydliště: Statenice

Rodinný stav: vdaná, dvě děti a třetí na cestě

Zaměstnání: v domácnosti, stará se zdravotně postiženého syna

"Už dlouho jsem chtěla změnu, ale sama jsem se k novém účesu nedokázala odhodlat. Proto jsem se svěřila do rukou odborníků ze salonu Oskar," vypráví Kateřina a hladí si u toho svoje bříško - co nevidět se jí totiž narodí už třetí potomek. "Moje děti budou konečně mít krásnou maminku," dodává šťastně.

Původně prý čekala, že v salonu její světle hnědé vlasy ještě zesvětlí a zkrátí, ale kadeřnice Lenka nakonec provedla něco diametrálně odlišného. Přesto je Kateřina spokojená a už plánuje, jaké oblečení bude k novému účesu a barvě nosit.

Kadeřnice: Lenka Pešátová

Kateřina má vysoké čelo, které jsem se rozhodla zakrýt ofinou. K té jsem zvolila polodlouhý střih a také úplně jinou barvu. V původních světlých vlasech vypadala nevýrazně, proto jsem ji rozzářila kombinací přírodních hnědých a měděných odstínů.

Celý účes je velmi jednoduchý na úpravu. Vlasy jsem vyfoukala přes kulatý kartáč, konce přežehlila a lehce podtočila, na závěr pak ještě přelakovala, aby účes držel.

Make-up: Michaela Sýkorová

Katka má velmi světlou pleť a sama se příliš nelíčí, proto jsem zvolila jen velmi jemné líčení, ve kterém se bude cítit dobře. Používala jsem tedy jen přírodní odstíny.

Vnější koutky očí jsem zvýraznila lehkými černými stíny, které jsem vystínovala do kouřového líčení. To ji skvěle rozzářilo a podtrhlo její krásně zelenou barvu očí.

Stylistka: Linda Radostová

Katce díky novému účesu i líčení krásně vynikly oči, a tak jsem se snažila vybrat oblečení v jejich barvě. U prvního outfitu jsem volila barvy jako antracitová, zlatá a světle hnědá. Katce jsem však také doporučila nosit cihlově oranžovou, kterou jsem použila u druhého outfitu.

Zároveň ji skládám velkou poklonu za to, že se přihlásila do proměny měsíc před porodem. Názorně tak dokázala, že žena může vypadat skvěle, i když je těhotná.

Proměna se uskutečnila ve studiu Oskar.

Produkce: Milan Obst

Foto: Alexandra Novotná

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Proměna Dany (43): Pohledu do zrcadla už se nebojím

Dceři jsme proměnili maminku: Jak to dopadlo?

Učitelé vzkazují rodičům: Za tlusté děti můžete sami!

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama