reklama

Proměna Jitky: Z matky dospělých synů je jejich sestra!

A máme tu další čtenářskou proměnu, tentokrát jsme v salonu Oskar proměnili paní Jitku, maminku tří plnoletých synů, která k nám přijela z Vysočiny plná očekávání! Jak její proměna dopadla? A jak se vám líbí?

A máme tu další čtenářskou proměnu, tentokrát jsme v salonu Oskar proměnili paní Jitku, maminku tří plnoletých synů, která k nám přijela z Vysočiny plná očekávání! Jak její proměna dopadla? A jak se vám líbí?

Jméno, příjmení: Jitka Blažková

Věk: 39

Bydliště: Vysočina

Rodinný stav: Vdaná, tři kluci - 21 let a 18tiletá dvojčata

Zaměstnání: Zdravotní sestra

Co Vás přivedlo k tomu přihlásit se do proměny?

Asi zvědavost, shlédnutí filmu Alice Nellis, natočeném v salonu Oskar a fotky publikované na internetu z předešlých proměn.

Prošla jste již někdy nějakou proměnou?

NE!

Co se Vám na proměně líbí nejvíce?

Vlasy, barva, účes… celá proměna je skvělá!

Jaká byla Vaše představa?

Vůbec jsem představu neměla, bylo to pro mě překvapení a velmi příjemné.

Líbí se Vám celkově proměna?

Líbí a moc. Byli jste úžasní!

Kadeřnice: Michaela Sýkorová

Jitka měla vlasy polodlouhé, velmi suché, konečky krepaté a moc se nevyjímal ani nažloutlý odrostlý melír s velmi tlustými pruhy. Jitce jsem všechny vlasy nahusto promelírovala do velmi světlé barvy a natonóvala světlým šetrným přelivem. Barva pak vypadala velmi celistvě. Střih vlasů jsem udělala do tzv. podkovy a z dorůstající ofiny jsem udělala patku. Účes jsem foukala přes kulatý kartáč a žehličkou vyžehlila konce vlasů. Pro domácí ošetření bych doporučila hydratační šampon a hydratační masku. Před foukáním je vhodné zvolit lehký spray, který ochrání vlasy před tepelnou úpravou. Jestliže chceme docílit objemu, zvolíme pěnové tužidlo.

Make-up: Michaela Sýkorová

Líčení jsem zvolila přirozené a velmi jemné, jelikož se paní Jitka téměř nemaluje. Lehce vystínované oči s přírodními odstíny a s výrazněji  tmavšími vnějšími koutky oči krásně prozářili. 

Stylistka: Linda Radostová

Jitka je spíše letní typ. Barvy jako jsou například chladná starorůžová, šedomodrá či tlumenější odstíny modré, tyrkysová zelená nebo pestrá růžová jsou lepší než například meruňková. Šátek Pietro Filipi, který má Jitka kolem krku k prvnímu outfitu, má v sobě přesně tyto barvy a jde jí krásně k pleti. První outfit, který jsem Jitce zvolila, jí sedí perfektně, jak barevně, tak stylem. Doporučovala bych tedy, aby Jitka nosila více elegantní a módní styl, ve kterém vypadá velice mladě a stylově.

Proměna se uskutečnila ve studiu Oskar, www.studio-oskar.cz

Foto: Martin Gross, www.martingross.cz
MARTIN GROSS PHOTOGRAPHY & GRAPHIC DESIGN STUDIO

Produkce: Milan Obst

Děsuplný Flegr a zlehčující Šmucler. Debatu o covidu je třeba změnit, říká psycholog | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl
reklama
reklama
reklama