reklama
 

Proměna Ivety (48): Nikdy byste neřekli, že je babičkou

Dnešní proměna není zdaleka tak radikální jako obvykle - přestože je Iveta Brejchová už dvojnásobnou babičkou, vypadala velmi dobře. Potřebovala spíš jen poradit, jak se o sebe starat a co jí nejvíce sluší.

Foto: Tomáš Černý

Dnešní proměna není zdaleka tak radikální jako obvykle - přestože je Iveta Brejchová už dvojnásobnou babičkou, vypadala velmi dobře. Potřebovala spíš jen poradit, jak se o sebe starat a co jí nejvíce sluší.

Hlavním důvodem, proč osmačtyřicetiletá mzdová účetní z Ovčár toužila po změně, byla nespokojenost s účesem. Vlasy měla oškozené, nevěděla si rady s typem účesu. "Chtěla jsem se cítit lépe a po letech udělat i něco pro sebe. Stále jsem se jen ohlížela na potřeby druhých," vypráví Iveta. 

"Vzhledem k tomu, že jsem v loňském roce podstoupila půlroční program na hubnutí a úspěšně shodila kila, dostala jsem chuť změnit i šatník a image," dodává dvojnásobná maminka a babička. Přitom stačilo tak málo a Iveta je zase spokojená. 

Jak přesně proměna probíhala?

Vlasy: Aneta Hamerníková

Iveta měla vlasy polodlouhé, velmi suché, konečky krepaté a moc se nevyjímal ani nažloutlý odrostlý melír. Proto jsem Ivetě všechny vlasy nahusto promelírovala do velmi světlé barvy a natónovala světlým šetrným přelivem. Barva pak vypadala velmi celistvě. Následně jsem vlasy postupně sestříhala a doplnila mírnou patkou. Účes jsem foukala přes kulatý kartáč a žehličkou vyžehlila konce vlasů. Pro domácí ošetření bych doporučila hydratační šampon a hydratační masku.

Make-up: Michaela Sýkorová

Iveta má krásnou pleť bez jakýchkoliv chybiček. Líčení jsem udělala výraznější, kouřové s kovovými odstíny. Na denní nošení doporučuji přírodní odstíny s lehce vystínovanými vnějšími koutky očí. Lesk na rty pak stačí jen bezbarvý.

Styling: Linda Radostová

Letošní léto je plné výrazných látek s důrazem na detail. Úžasné barvy jsou doplněny zvířecími motivy a přesně takové jsou tmavě modré šaty se vzorem malých buldočků, které jsem zvolila jako jeden z outfitů pro Ivetu. Protože má krásnou ženskou postavu, nemusí se bát nosit úzké šaty ke kolenům, úzké kalhoty s topem, kostýmy, prostě skoro cokoliv. Ivetě doporučuji nebát se nových módních trendů a hrdě je nosit.

Foto: Tomáš Černý

Produkce: Milan Obst, Studio Oskar

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Proměna Renaty (49): Kamarádi říkají, že jsem omládla

Proměna Jany (33): Přítel mě vůbec nepoznal

Proměna Hany (27): Hlavně ať ze mě není blondýna

Související

reklama

Komerční tip

reklama