reklama
 

Proměna Elišky (23): Můj vzhled teď odráží mou osobnost

Studentka Eliška v poslední době prošla výraznou vnitřní změnou a chtěla, aby to bylo vidět i zvenčí.

Foto: Ondřej Suk

Studentka Eliška v poslední době prošla výraznou vnitřní změnou a cítila, že její zevnějšek však její nové osobnosti vůbec neodpovídá. Aby se zbavila fádního vzhledu, přihlásila se do proměny.

"Chtěla jsem, aby se moje vnitřní změna projevila i navenek. Chtěla jsem vypadat tak, jak se cítím uvnitř," popisuje Eliška Hokeová z Benešova. 

Nejvíc ze všeho ji na jejím původním vzhledu štval účes. "Díky proměně vznikl zcela nový účes, který mě vystihuje mnohem lépe," popisuje nadšeně.

Proměnu si užívala a kromě nové výrazné barvy vlasů ji nadchlo i líčení. Předtím si s ním moc nevěděla rady, a tak pozorně poslouchala všechny vizážistovy tipy. "Budu dělat maximum, aby mi proměna vydržela a nebyla jen jednodenní," uzavírá Eliška.

Jak proměna probíhala?

Vlasy: Jakub Sak

"Eliška je mladá hezká slečna, která měla svoji přírodní barvu vlasů, ale vzhledem k jejímu temperamentu a věku jsem se rozhodl barvu trochu změnit. Rozhodli jsme se udělat trošku netradiční ombré, chtěli jsme něco výraznějšího a mladistvějšího. Základ vlasů jsme lehce ztmavili a konce nabarvili do fialové. Délku vlasů jsme zanechali, jelikož si myslím, že k mladé slečně s typem obličeje, jako má Eliška, patří dlouhé vlasy. Pouze jsem střih upravil a odlehčil, aby s úpravou vlasů nebyl žádný problém. Řekl bych, že výsledek se podařil a jsme spokojeni jak já, tak i Eliška."

Make-up: Milan Obst

"Eliška má mladistvou pleť, na kterou není potřeba dávat příliš make-upu. Oči má zapadlé s převislými víčky, proto jsem zvolil typ líčení, který oko protáhne, a to pomocí linek, které tvoří dojem kočičích očí."

Styling: Abigail Lišková

"Eliška je mladá a energická slečna, změna účesu a líčení byla výrazná, takže jsem zvolila černé šaty se vzorem a jednoduché černé lodičky. Celkově jsem se snažila podtrhnout vzhled rebelky, a aby se šaty netloukly s výraznou barvou vlasů. Eliška by se určitě neměla bát více odvázat a přidat pár mladistvých kousků do šatníku. Klasika, která se pro tento styl hodí, jsou klidně i džíny a kožená bundička. Šaty tohoto typu se pak hodí na večer."

Proměna se uskutečnila v Oskar Salon Hair Creation, www.studio-oskar.cz

Foto: Ondřej Suk

Produkce: Eva Čejková

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Proměna Petry (30): Už vím, že experimenty se vyplatí

Proměna Veroniky (30): Připadala jsem si jako šedá myš

Proměna Rosti (31): Po patnácti letech jsem se ostříhal

Něžné detaily i nečekaná jednoduchost. Top manikérkou Instagramu je Tina Goldsteinová | Video: Instagram/Betina Goldstein
reklama
reklama
reklama