reklama
 

Proměna Cecilie (37): Jak zazářit na plese i na večírku

Cecilia se rozhodla z utahané maminky na mateřské proměnit v hollywoodskou celebritu. Zjistěte i vy, jak vykouzlit krásné lokny a elegantní večerní líčení.

Foto: Tomáš Černý

Cecilia Buntová z Prahy se rozhodla z utahané maminky na mateřské proměnit v hollywoodskou celebritu. Po proměně jsme ji málem nepoznali. Zjistěte i vy, jak vykouzlit krásné lokny a elegantní večerní líčení.

"Co mě přivedlo na nápad přihlásit se do proměny? Pohled do zrcadla poté, co jsem přestala kojit našeho ročního syna Martina. Připadala jsem si unavená, strhaná, nevyspalá, tlustá. Řekla jsem si, že nastal čas vrátit se zpět do normálního života," vypráví Cecilia, která má doma ještě jedno dítě - tříletého Viktora.

Po druhém porodu se její pleť i vlasy hodně pokazily, a tak se odborníci ze Studia Oskar rozhodli jí dokázat, že utahaná maminka na mateřské může vypadat jako okouzlující celebrita na červeném koberci. Cecilia nevěřila, že se něco takového může povést, ale teď si zejména svůj nový účes a barvu vlasů nemůže vynachválit.

Jak přesně proměna probíhala?

Vlasy a make-up: Lenka Pešátová

"Cecilia přišla s přírodními lehce zvlněnými vlasy. S odstínem vlasu jsem si pohrála a volila jsem spíše tón v tónu, s lehce prosvětlenými prameny vlasů. Vlasy jsem zregenerovala proteinovým krémem. Vlnité vlasy není dobré razantně sestříhávat, proto jsme zvolily lehké zkrácení a jemné sestříhání vlasů kolem obličeje, které hezky zjemnilo a protáhlo Ceciliinu tvář. U vlasů s vlnitou strukturou bych doporučila spíše hydratační přípravky a přípravky na lesk vlasů. Vlny jsou stále žádané a velice trendy, ale musejí vypadat hlavně zdravě a krásně. Se závěrečným stylingem jsme si pohrály a vlasy vyfoukaly do objemu a na závěr zvlnily žehličkou, aby celkový dojem vypadal sexy a luxusně.

U večerního líčení se můžeme odvázat a popustit uzdu fantazii. Od denního líčení se liší intenzitou i náročností. Je potřeba zvolit kvalitní make-up pro sjednocení pleti a popřípadě i zakrytí nedostatků. Důležité je make-up zafixovat pudrem, aby se pleť neleskla. Použila jsem i tvářenku pro zvýraznění lícních kostí tak, aby Cecilii rozzářila. Oči jsem nalíčila kouřovými stíny. Na závěr jsem zvolila výraznější rtěnku, která celkový vzhled podtrhla."

Styling: Linda Radostová

"Krásné šaty ze svatebního salonu Maya mají lichotit postavě a celkovému vzhledu. Šaty pro Cecilii jsem vybrala právě proto, aby se v nich cítila pohodlně a skvěle, aby se snadno vžila do role opravdové celebrity a mohla si to užít do posledního okamžiku. Věřím, že se to povedlo."

Foto: Tomáš Černý

Produkce: Milan Obst, Studio Oskar

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Proměna Zuzany (23): Konečně nevypadám na třináct

Proměna Katky (34): I matka tří dětí může být krásná

Strach z ošklivosti a stárnutí: Co vás děsí a co pomůže

Pětileté děvče kopíruje celebrity. Zvládne Angelinu Jolie i Serenu Williams | Video: Instagram/Stefani Chaglar

Mohlo by vás zajímat

reklama
reklama
reklama