reklama

Prague Fashion Week: To nejlepší z odvážných nedělních přehlídek

Pražský týden módy je právě v nejlepším. Svoje kolekce v neděli představili Miro Sabo, Petra Balvínová nebo Lukáš Lindner, na jehož přehlídce zářila zejména Simona Krainová.

Foto: MBPFW

V poledne Miro Sabo sklidil obrovský aplaus, po obědě bavil Lukáš Lindner, jehož módní show se chvílemi měnila v divadlo, možná i burlesku. Večerní party patřila Martině Špetlové.

Začátek druhého přehlídkového dne proběhl ve velkém. Otevřel ho Miro Sabo, který se už před přehlídkou v backstage nechal slyšet, že je úplně v pohodě. Dobře totiž věděl, že se mu letní kolekce povedla. 

V druhém přehlídkovém bloku se představila Petra Balvínová se svojí značkou TIQE, následovala show Lukáše Lindnera, kterou zahájila Simona Krainová v roli "divy". Obě kolekce byly velmi ženské - žena od Balvínové je však jemná a elegantní, zatímco Lindner si ji představuje smyslnou a sexy. 

Kolekce Kláry Nademlýnské překvapila vojenskými prvky i materiály.

Monika Drápalová potom proměnila podzemní garáže v růžový sad. Růže měli modelky i modelové nejen na šatech, ale i na hlavě nebo v puse.

Vůbec největší přehlídku měla značka Pietro Filipi, o níž prý spousta lidí stále netuší, že je ryze česká. Modely pro ni navrhuje například Ivana Mentlová.

Očekávaná přehlídka Martiny Špetlové byla součástí večírku časopisu Dolce Vita. Z prostor zmizely lavice, takže v první řadě rázem nebyl nikdo a zároveň všichni. Modelky se rozestavily po celém mole, takže bylo možné si oblečení z typické proplétané kůže prohlédnout pěkně zblízka jako na výstavě.

Z kolekce Martiny Špetlové 👌🏼💕 #martinaspetlova #ss17 #mbpfw #fashionweek #prague #czech #fashion #zena_cz

Fotka zveřejněná uživatelem Žena.cz (@zena.cz),

Zítra startuje 3. a zároveň poslední přehlídkový den. Sledujte nás, budeme u toho.

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama