reklama

Podívejte se, jaké boty se staly hitem léta!

Rádi nosíte trendy oblečení? Pak nezapomeňtě na boty, které k letnímu outfitu rozhodně patří. Představujeme boty Melissa

Foto: www.emartins.cz

Chcete být v létě opravdu in a nosit věci, které jsou svěží, neokoukané a tredny? Pak nezapomeňte svůj outfit doplnit o správně a módní letní boty.

Boty Melissa se staly velkým hitem léta. Ženy je doslova milují a nosí téměř ke všemu. Letní boty musí být pohodlné a příjemné na noze. Užijte si léto v nových trendy botách.

Boty Melissa jsou právě v kurzu

Design nových plastových bot Melissa uchvátil mnohé z nás. Otcem tohoto nápadu a návrhu je velký britský designer Vivien Westwood. Jeho punková minulost módního světa v 70. letech 20. století zanechala znak i na těchto pohodlných letních botkách. Svým lehkým avangardním stylem se líbí ženám v každém věku.

Značka Melissa je známá po celém světě

Každý pár těchto bot má v sobě ženskost. Tvar je dokonce více než ženský. Můžeme mluvit o svůdných párech, který chce mít každá z nás. Melissky jsou spojovány se sofistikovaným designem. Díky tomu se nestanou předmětem masového produktu. Jde o jedinečný skvost, který patří do sbírky těch nejlepších bot světových značek. Boty jsou vyrobené speciálně pro módní nadšence. Boty Melissa poznáte podle výrazných barev, plastu a nezaměnitelné vůně, která připomíná mlsání bonbónů.

Kdo nemá Melissky je sto let za opicemi

Cena dámských bot Melissa se pohybuje od 900 do 2 000 korun. Letní řada nové kolekce 2012 bot Melissa nese název Campana. Jsou k dostání v černé, béžové, modré, šedé, červené a zlaté. Boty jsou vyrobené ze speciálního materiálu Melflex, který se přizpůsobí tvaru vaší nohy. Cena nové kolekce je 1 600 korun.

Další novou letní kolekcí jsou dámské boty Melissa Zig Zag, které dostanete v modré, zlaté a stříbrné barvě. Jsou více otevřené než řada Campana. Cená zůstává stejná 1 600 korun. Značka Melissa má na svém seznamu i polobotkové typy, sandálky i balerínky, jejichž cena je o něco nižší než zmiňované nové dvě kolekce. Všechny jsou vyrobené z přizpůsobivého plastu a dokonale voní.


 

Chystá vláda super úřad na sledování lidí? Je to klíč k řešení epidemie? | Video: Martin Veselovský, DVTV
reklama
reklama
reklama