reklama

Největší módní událost Česka: Podívejte se, co se letos bude podle návrhářů nosit

Kolekce talentovaných českých a slovenských návrhářů a studentů módního designu, nejvýznamnější dostihové závodiště Česka a tradiční street style, tak lze ve zkratce popsat jarní týden módy. Jaké kolekce byly letos k vidění?

Prohlédnout grafiku
Foto: archiv MBPFW

Nejočekávanější módní událost roku byla přehlídkou pečlivě vybraných návrhářů z Česka i Slovenska, kteří odhalili své kolekce pro novou sezonu.

Letošní jarní edici pražského Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku odstartovali v sobotu studenti ateliéru Módní tvorby na Vysoké škole uměleckoprůmyslové v Praze pod vedením Mira Saba a Moniky Krobové. Večer svou kolekci předvedl Tobias Schubert, vystupující pod svou značkou Tobias Equipment, a slovenský návrhář Michael Kovačik. 

Následující dny nechyběly ani známé tváře jako Pavol Dendis či Boris Král. A historicky poprvé svou fashion show prezentoval i Adidas Originals, který předvedl high a street fashion.

Podívejte se do galerie na nejzajímavější modely.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama