reklama

Oblečení nás může zradit! Dokáže říct, jací jsme

Oblečení o naší povaze prozradí mnohé, někdy i to, co nechceme

Fashion Week v Paříži
Fashion Week v Paříži | Foto: Reuters

Každý člověk si někdy udělá radost a koupí něco hezkého na sebe, byť má ve skříni plno a většinu šatníku neunosí.
Drahý luxusní kousek oblečení jistě potěší, podle vědeckých výzkumů je však člověk, který při výběru šatů sleduje hlavně značku a cenu sebestředný narcis s poruchou osobnosti!  

Psychologové popsali tyto jedince jako vždy upravené a nápadně oblečené, dámy často s odhaleným dekoltem a pány s obnaženými bicepsy. Velmi snadno navazují kontakt a velmi obratně se svým okolím manipulují!

Seznámení se přes botník

Podobně stačí vidět něčí botník a odhadnete nejen věk ženy, ale i její vlastnosti.Štíhlá žena bude nejspíš majitelkou lodiček a výrazných modelů bot, vysoké jehlové podpatky ukazují tu, která je ochotná pro krásu trpět. Někdy však stojí v pozadí i komplex a ženy  jsou si schopny nohy ničit! Že jste se alespoň částečně poznaly v obou skupinách? Pokud toto chování není vaší přirozeností, ale jen občasným úletem, je vše v pořádku.

Romantika vs. autorita

Větší vypovídající hodnotu má váš osobní styl oblékání. Co je vám blízké, cítíte se v tom dobře a nosíte nejčastěji?
Autoritativní ženy, které se rády cítí vlivně, nosí oblečení v pánském střihu, konzervativní se spoléhají na osvědčené kostýmky, kterými se nic nezkazí. Když potkáte ženu v šatech jako rozkvetlá louka, věřte, že máte před sebou romantičku s něžným srdcem, pokud na sobě zkombinuje barevně téměř vše, víte, že ráda provokuje okolí, je odvážná a originální.

Prostě každý člověk je jiný a není potřeba se přizpůsobovat módním trendům. Prostě si vytvořte vlastní osobitý styl, ve kterém se budete cítit dobře!

Tak hnusný projev jsem nezažil. Babiš o téhle zemi neví vůbec nic, říká Pithart | Video: Linda Bartošová, Pavel Švec, Video

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama