reklama

Nový trend: Celebrity zkracují vlasy. Budete je následovat?

Prohlédnout galerii
Foto: Profimedia.cz

Přemýšlíte o změně účesu, ale ještě jste nenašla to pravé? Možná vás inspirují světové celebrity, které zavádějí nový trend. V poslední době shazují dlouhé vlasy a raději volí krátké střihy. V naší galerii se přesvědčíte, že to rozhodně byla správná volba.

Zatímco v dlouhém účesu je váš obličej tak trochu ztracen, krátké vlasy ho hezky zvýrazní. Pokud máte pocit, že působíte až příliš nenápadně a chybí vám šmrnc, jsou krátké vlasy pro vás to pravé.

Doporučujeme: Získejte hvězdný sestřih s 63% slevou ZDE >>

Nemusíte se hned stříhat na ježka, začněte třeba jen mikádem jako Beyoncé nebo Jennifer Love Hewitt, nebo vlasy zkraťte jen pod uši jako Julianne Hough nebo Jennifer Aniston.

Pamatujte ale na to, že upravit krátké vlasy bývá zpravidla těžší než u těch dlouhých, proto se s kadeřnicí domluvte na nějakém praktickém sestřihu a také ji rovnou poproste, ať vás naučí pár chytrých triků, jak vlasy učesat, abyste z nich potom nebyla nešťastná.

Na druhou stranu, dnes se nosí i takzvaný rozcuchaný look, takže když se vám úprava zase tolik nepovede, vlastně se nic neděje. Podívejte na Michelle Williams...

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Boj s pigmentovými skvrnami: Jak se jich zbavit?

Na večírku za hvězdu: Doplňky ve stylu celebrit

Ohlídejte si špatné tuky: Které to jsou a jak škodí?

reklama
reklama
reklama