reklama

Nové módní trendy představí návrháři na tenisových kurtech

Vypadalo to, že pražský týden módy na několik sezon zakotví v Kotvě, ale teď přišla novinka: zářijová edice nejprestižnější české módní události proběhne úplně jinde.

Foto: MBPFW

Září se blíží a čeští návrháři začínají připravovat kolekce na příští sezonu. Představí je na dalším originálním místě - po zásobovacích garážích Kotvy, Strahovském stadionu, skateparku či Právnické fakultě přichází tenisové kurty..

Nadcházející edice Mercedes-Benz Prague Fashion Weeku se odehraje znovu na novém místě. Pomyslný Fashion Temple, který zavedl módychtivou veřejnost v minulých sezónách na řadu neobvyklých míst se tentokrát usídlí na jednom z nejkrásnějších tenisových areálů Evropy - na Štvanici.

Prostory tenisového areálu využije MBPFW netradičním způsobem. Přehlídky se uskuteční pod křídly tribun z vnější strany stadionu. "Vybíráme lokalitu, která se hodí k tvorbě našich návrhářů, chceme být v centru Prahy a současně pojmout okolo pěti set lidí na každou přehlídku. Nemalé nároky jsou na zázemí, kde se při konání přehlídek pohybují téměř dvě stovky lidí. Snažíme se vyhledat místa pro módu neokoukaná a připravit pokaždé jiný a silný vizuální zážitek," říká šéf pražského týdne módy Lukáš Loskot.

Další edice fashion weeku se odehraje ve dnech 1. až 8. září 2017. Na celý týden ožije Praha řadou módních akcí. Kromě jedenácti přehlídkových bloků, které představí dvacítku módních osobností a značek, jsou na programu také například večerní animace v Pařížské ulici, celodenní showroom designérů a bohatý doprovodný program včetně představení módní knihy a množství dočasných instalací a výstav v galeriích a prodejnách s českou módou a designem.

Samotné přehlídky proběhnou opět ve třech dnech, konkrétně 2. až 4. září. Vstupenky jsou již v prodeji.

Odhalili jsme neodbornou terapii, čelíme sprosté kampani, říká režisérka Infiltrace | Video: Michael Rozsypal
reklama
reklama
reklama