reklama

Bellu Hadid stvořila plastická chirurgie: Zákroky nejžádanější modelky současnosti

Objevuje se v drtivé většině kampaní velkých módních domů i na jejich přehlídkových molech. Díky svým výdělkům byla také tou nejmladší, kdo se ocitl v roce 2017 na seznamu nejbohatších osobností od Forbes. O tom, že tvář Belly Hadid prošla drastickou proměnou, se otevřeně hovoří. Ona sama veškeré zásahy odmítá.

Foto: Dior

Tvrdí, že ji veřejnost šikanuje. Tím, že se na internetu objevují staré fotografie, které ukazují úplně jinou podobu Belly Hadid, než jak ji známe nyní. Topmodelka tvrdí, že nikdy žádnou plastickou operaci nepodstoupila, ani ji prý neplánuje. Co na to plastický chirurg?

Zevnějšek čtyřiadvacetileté Belly Hadid komentuje MUDr. Olga Bahníková z kliniky Mediestetik.

Nos

Je zřetelné, že u slečny byla provedena plastická operace nosu - tzv. rhinoplastika. Špička a kořen nosu jsou znatelně subtilnější a elegantnější. Tak velkou změnu by prostřednictvím neinvazivní procedury nezvládla, lze najisto tvrdit, že se jednalo o chirurgický zákrok. Dle mého názoru je nos zúžen docela razantně, a to v poměrně mladém věku, kdy ještě nejsou zcela vyvinuty kostní struktury, to v řadě případů může vést i k pozdějším deformacím nosu. Modelka měla zřejmě štěstí a tvar nosu se jí s časem výrazně nezměnil.

View this post on Instagram

B E L L A H A D I D The beauty evolution of the American model and sister of Gigi Hadid. As you can see there has been an amazing transformation to Bella's face since 2010! It appears she started with a surgical nose job before 2014 (as you can see in the upper right picture), followed by gradual non-surgical contouring of the whole face with injectables later on (lower pictures). How can this transformation be achieved? See below: 1)Cheek filler: To sculpt and contour the cheekbones. 2)Jaw filler: a treatment almost as popular as lip fillers that has become a must of the beautification package to make the jawline appear sharper and more well-defined. 3) Jawline slimming: A game changer treatment with botulinum toxin (Botox)that makes the face slimmer by relaxing the masseter muscles. 4)Lip filler: to enhance and rejuvenate the lips. 5)Chin filler: to add length to the face and projection to the side profile. 6) Temple filler: a not-yet very well-known treatment to lift and add volume. Why? Many faces that have been sculpted with fillers in the middle and lower third need also more volume to the upper face for a more harmonized outcome. It's all about ratios! 7)Brow lift: did you know Botox can be used to improve the arch of the brows by relaxing and smoothing the muscles around the eyes? 8)Nose filler: although she has surgical rhinoplasty done in the past, hyaluronic acid fillers may have been used on top for definition to the bridge of the nose (check lower left pic in comparison to upper left). What do you think about Bella's transformation? . . . . *DISCLAIMER SHE IS NOT MY PATIENT AND I HAVE NEVER TREATED HER* #bellahadid #bellahadidnews #bellahadid❤️ #bellahadidfashion #gigiandbella #gigihadid #lipfiller #cheekfiller #botoxlift #chinfillers #injectablefillers #injectablecontouring #celebritythrowback #celebritytransformation #ultrasmile #keepingupwiththekardashians #keepingupwiththehadids #bellahadidbeforeplasticsurgery #limehousemarina #limehouselondon #limehousebasin

A post shared by Yvoni Kirmanidou (@yvoni_kirmanidou) on

Rty, lícní kosti a tvar obličeje

Ve svých čtrnácti patnácti letech měla modelka hranatý obličej. Změna tvaru byla dle mého názoru dosažena v první řadě celkovým zhubnutím a vlivem hormonů v rámci dospívání, což je v jejím věku zcela běžné. Tím se rysy a tvary zostřily. Pak přišly na radu dermální výplně. Lícní kosti jsou vyšší a výraznější, brada je hezky vymodelována. Taktéž je vyrýsován a zvýrazněn krásný oválný tvar obličeje. Těchto efektů se dá dosáhnout za pomoci aplikace dermálních výplní z řady Juvéderm Volux a Juvéderm Voluma. Tato značka patří do vyšší cenové kategorie, ale efekt ošetření přetrvává výrazně déle než u ostatních, levnějších výplní a zároveň dokážou splnit očekávání a přinést požadovanou změnu.

U této modelky se často spekuluje o provedeném mini liftingu střední třetiny obličeje a odstranění tuku z tváří. Já osobně na modelce tento zákrok (alespoň dle fotografií) nepozoruji. Je však možné, že si nechává aplikovat botulotoxin pro relaxaci žvýkacích svalů, jelikož na některých fotografiích ze stejného období jsou patrné výrazné rozdíly (efekt po botulotoxinu v tomto případě nastupuje během prvních 14 dnů po aplikaci!), ale je otázkou, zda se nejedná o kouzlo make-upu a osvětlení.

Bella Hadid

Bella Hadid

Třiadvacetiletá modelka je dcerou holandské modelky Yolandy a palestinského podnikatele Mohameda Hadidových. Společně se svou sestrou, rovněž topmodelkou Gigi a bratrem Anwarem vyrostla v Kalifornii. Věnovala se profesionálně jezdectví a studovala fotografii na prestižní umělecké škole Parsons. Od roku 2014 pracuje jako modelka, objevila se několikrát na titulkách časopisů Vogue, Elle, Harper's Bazaar. Byla tváří značek Fendi, Moschino, Dior nebo DKNY. Časopis Forbes v roce 2018 ocenil její honoráře na 8,5 miliónů dolarů.

Rty jsou upravené decentně, dle mého názoru byl na začátku jen lehce zvýrazněn horní ret, později se již přidávaly větší objemy, ale pomalu a nenápadně. Nyní jsou rty vytvarovány speciální technikou, kterou na klinice Mediestetik našim pacientům také rádi nabízíme. Těchto efektů dosahují právě jemné výplně řady Juvéderm Volift a Juvéderm Ultra 3. 

Pleť

Nemyslím si, že by si modelka ve svém mladém věku nechávala aplikovat do oblasti výskytu mimických vrásek látku botulotoxin, hlavní indikace u ní k tomu neshledávám. Nepřítomnost mimických vrásek je otázkou mladého věku a dobré kvality pleti. 

Je možné, že pro udržení své krasy a k prevenci agingu (změn způsobených věkem) modelka pravidelně dochází na mezoterapii, aplikaci vlastní obohacené plazmy, a hydrolifting.  

Co vše ve skutečnosti modelka podstupuje, co si nechává upravovat a jak kvalitní materiály využívá, budeme schopni zhodnotit až v jejím pozdějším věku, cca kolem 35 až 45 let.

Lockdown je jediná šance. To, k čemu směřujeme, je smutné a tragické, říká Levínský | Video: Martin Veselovský
reklama
reklama
reklama