reklama

Nejvlivnější módní bloger? Obyčejný pes

Módní svět má novou ikonu. Není jím žádná modelka, ani návrhář, ale pes jménem Bondhi. Jeho páníčkové mu založili blog a Bondhi na něm pravidelně vystavuje své stylové outfity.

Foto: mensweardog.tumblr.com

Módní svět má novou ikonu. Není jím žádná modelka, ani návrhář, ale pes jménem Bondhi. Jeho páníčkové mu založili blog a Bondhi na něm pravidelně vystavuje své stylové outfity.

Bondhi je čtyřletý pes plemene shiba inu, který žije v New Yorku v bytě svých páníčků - módní návrhářky Yeny Kim a grafického designéra Davida Funga. Miluje všechny stylové věci, jeho oblíbeným módním pravidlem je nikdy neprat své oblíbené džíny, a mezi jeho další koníčky patří štěkání v ulicích čtvrti Soho. A samozřejmě se velmi zajímá i o místní fenky.

Scott Schuman, jehož módní blog The Sartorialist je už několik let považován za nejlepší a nejnavštěvovanější, by se měl mít na pozoru. Na Bondhiho blog nazvaný Menswear Dog totiž přichází denně desetitisíce fanoušků, kteří lační po jeho dalším modelu. 

Bondhiho styl se asi jen tak neokouká. Neustále přichází s něčím novým. Jednou si vezme vlněnou kravatu a k ní koženou bundu, jindy je velmi formální, neopovrhuje ale ani sportovní módou, potom zase jde s dobou a jako správný hipster pózuje před fotoaparátem ve velkých brýlích s černými obroučkami.

Oblíbil si také americkou univerzitní, ale i britskou módu, a tak se někdy objeví oblečený téměř jako Sherlock Holmes, celý v tvídu, samozřejmě včetně čepice. Nebojí se barev, odvážných, ale vkusných kombinací a doufá, že si z něj vezmou příklad psi, ale i muži po celém světě. A zdá se, že mu to vychází. 

Nápad založit Bondhimu blog se zrodil v lednu minulého roku a jeho fotky okamžitě začaly kolovat po internetu. "Jednou jsme Bondhiho z nudy oblékli do jednoho z mých outfitů, vyfotili ho a fotky pověsili na Facebook a jako vtip připsali: Představujeme vám Menswear Dog, těšte se na jeho nový módní blog," vypráví David Fung pro deník The Daily Beast.

Čtěte také: Mít styl v devadesáti: Nejlepší modely královny Alžběty

Reakce na příspěvek prý byly obrovské a pozitivní, a tak se David a jeho přítelkyně Yena rozhodli blog opravdu založit. Oblečení je samozřejmě Davidovo, který Bondhiho vždycky pěkně nastyluje a Yena ho vyfotí. Což kupodivu není nic těžkého, protože Bondhi prý pózuje velmi trpělivě a z fotek vidíte, že se umí tvářit velmi sofitstikovaně. I bez povelu.

Menswear Dog už má svůj účet i na Twitteru a Instagramu, kde si jeho fotky prohlíží téměř sto tisíc fanoušků. "Denně nám píší lidé z celého světa. Bondhi je slavnější, než kdy budeme my dva," směje se Yena Kim. 

Takže pokud chcete i vy proslavit svého psa, začněte se ohlížet po nějakém šmrncovním oblečení...

MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT:

Hvězdy v roli matky: Jak jim to sluší s dětmi?

Konec mýtů: Zlato a stříbro můžete nosit dohromady

Žlutá barva v interiéru: Kontrast a svěžest

Trauma není jen zranění duše. Je fyziologické a propisuje se do genů, říká Čepelíková | Video: Daniela Drtinová

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama
reklama