reklama

Módní událost roku se letos nekoná. Podívejte se na nejzajímavější i bizarní róby

První květnové pondělí patří tradičně od roku 1948 jedné z nejočekávanějších módních událostí - plesu Met Gala, který je letos kvůli pandemii koronaviru zrušen. To nám ale nebrání si prohlédnout nejkrásnější a nejzajímavější modely, které zde byly kdy k vidění.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Anna Wintourová, Sarah Jessica Parkerová, Beyoncé nebo Kim Kardashianová. Všechny tyto celebrity si nemohou nechat ujít si tuto významnou společenskou akci, která má za cíl podpořit Metropolitní muzeum v New Yorku.

Každý rok se mají hosté dostavit v kostýmech na téma, které je stejné jako výstava. Letošní akce, které se přezdívá "Módní Oscaři", měla být pojata jako óda na čas a historii. Odvíjí se totiž od výstavy nazvané About Time and Duration a odkazuje na filozofa Henriho Bergsona a jeho koncept trvání. 

Letošní ročník plesu MET Gala, který měl oslavit 150. výročí, se bude konat jen virtuálně. Lidé mají sdílet pod hashtagem #HFMetGala2020 svoje outfity, které mají vypadat stejně dokonale, jako by do newyorského Metropolitního muzea na skutečné gala opravdu šli.

Prohlédněte si nejkrásnější a nejzajímavější modely z předchozích ročníků MET Gala v naší galerii.

reklama
reklama