reklama

Navštivte svátek módy, krásy a duševní pohody

Přelom září a října bude svátkem pro všechny, kteří chtějí vstoupit do světa krásy a duševní pohody. 12. veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2011 PODZIM se otevře návštěvníkům 30. 9. a 1. 10. 2011 v O2 aréně v Praze.

Foto: beautyexpo.cz

Přelom září a října  bude svátkem pro všechny, kteří chtějí vstoupit do světa krásy a duševní pohody.  12. veletrh WORLD OF BEAUTY & SPA 2011 PODZIM se otevře návštěvníkům 30. 9. a 1. 10. 2011 v O2 areně v Praze.

Více než dvě stovky vystavovatelů nabídnou odborníkům i dalším zájemcům novinky a trendy v  kosmetických oborech, wellness, relaxaci a zdravém životním stylu. Návštěvníci uvidí další pokroky v péči o pleť,  nové metody v nehtové modeláži, zdobení nehtů, péči o nohy, zahušťování či prodlužování vlasů, tetování, permanentním make-upu či např. opalování, modelaci  obličeje i postavy za použití přístrojů, obličejových výplní i plastické chirurgie.

Masáže, relaxace 

Nedílnou a velmi významnou částí veletrhu budou opět nabídky a ukázky řady rozličných druhů masáží, nauka aromaterapie, relaxačních, regeneračních a detoxikačních metod a stejně tak alternativní diagnostické metody pro prevenci zdraví, krásy a duševní pohody.

Rodina a zdravý životní styl

Jedno ze stěžejních témat veletrhu je Rodina a zdravý životní styl. Návštěvníky, především rodiče batolat a dětí předškolního věku, ale i nastávající maminky, osloví celá řada známých odborníků s návody a kvalifikovanými radami pro jejich ratolesti, týkajícími se používání kosmetiky, saunování, plavání, masáží, vývoje dětské nohy a správného obouvání, stravování, pitného režimu a dalšího.  Celý den se budou moci nechat holčičky (i chlapci) česat našimi nejlepšími kadeřníky, které zajistí naše úspěšné SOU Kadeřnické, Praha 8 Karlín, stejně tak získají radu pro hezké vlasy, firma Dexter Academy bude provádět dětské masáže zdarma a mnoho dalšího.

Školení a rekvalifikace

Další téma, které osloví především uchazeče o nové zaměstnání, je nabídka školení, kurzů a rekvalifikací v oboru služeb péče o tělo, kosmetika, nehtový design, masáže a dalších stále více poptávaných oborech.

Soutěže

Pro ty, kdo si chtějí změřit své síly, podpořit kolegy či jen tak vidět, jak vypadá dokonalý make-up, perfektní nehty, dokonalý účes či skvělá práce pedikéra, jsou připraveny vrcholné soutěže: Mistrovská soutěž v make-upu (téma Jeans girl), v nail designu (téma Zákaznické nehty s postupem vítěze na Mezinárodní mistrovství do Düsseldorfu), soutěž pedikérů, kadeřnická soutěž INSPIRACE 2012 s hlavní výhrou 100 000 Kč a kvalifikací  na soutěže v zahraničí (představení oboru  Blanka Hašková, Jan Hlaváček, Martin Loužecký, Ondra Veselý). Návštěvníky jistě zaujme i první kolo soutěže  v prodlužování a zahušťování řas "Sexy lashes", bude vyhlášen "masér roku" i "výrobky mimořádné kvality".

Móda, vizážisté

V pátek bude na hlavním podiu k vidění  fashion show  Wrangler a Lee "Denim show" stylizovaná  Pavlem Bauerem a Gabrielou Revellese. V sobotu představí svou přehlídku Svatební katalog. Módní návrhářka Tereza Sabáčková představí zbrusu novou kolekci podzim/zima 2011-12. Kolekce je zaměřena zejména na společenské šaty pro nadcházející plesovou sezónu a perličkou na závěr budou svatební šaty, ve kterých se 9. září vdává Česká miss 2009 Iveta Lutovská. Pro návštěvníky veletrhu WORLD OF BEAUTY & SPA se jako bonus předvedou Svatební šaty roku 2010, které na posledním ročníku této prestižní soutěže návrhářů předvedla Gabriela Dvořáková a které získaly ocenění nejen v hlavní kategorii, ale také cenu publika. O líčení modelek se postará vizážistka Eva Vodňanská a účesy vytvoří vlasový mág Michal Moučka.

Jeden z nejlepších českých vizážistů, Pavel  Bauer, představí nové trendové téma pro soutěž CREATIVE IMAGE TEAM 2012, Štěpánka Podroužková, mistryně ČR, předvede atraktivní téma Fotomakeup 2012 - "Lolita", tatáž Štěpánka "promění" několik vítězek soutěží internetových portálů Meredit a krásná.cz. K vidění budou trendy významných "trendsetterů" jako Estée Lauder, Arabesque a další.

Návštěvníkům představí veletrh řadu dalších atraktivních show, m.j. světovou novinku dovezenou do ČR z veletrhu Cosmoprof : Světové hvězdy tady a teď - celodenní show hvězd kadeřnického světa ve 4D a mnoho dalších zajímavostí.

zdroj: www.beautyexpo.cz

INFORMACE PRO NÁVŠTĚVNÍKY:

Otevřeno pátek 30. 9. a sobota 1. 10. 2011 od 10 do 18 hod. Vstupné 130,-/den, studenti odborných škol s doprovodem mají slevu 50 %, děti do 146 cm a držitelé ZTP průkazů Kč 20,-

Parkování

Pro návštěvníky je připraven parkovací dům několik desítek metrů od budovy, v přilehlém obchodním centru jsou také garáže. Je možno přijet metrem, stanice "B" Českomoravská, od vchodu cca 50 m. Pro návštěvníky s omezenou pohyblivostí či např. matky s kočárky je možnost výstupu na stanici metra Vysočanská, kde je výtah, odtud bude odjíždět pravidelně po 15 minutách nízkopodlažní autobus až k budově O2 arena.

Rodina s dětmi

Pro děti je připraven "dětský koutek" a pro nejmenší "přebalovací místnost" s odborným dozorem, vlastní toaletou, možností přebalení či ohřátí jídla a oddychu. Pro dětské návštěvníky vytvoří kadeřníci moderní účesy zdarma na dětském podiečku, řada cenných informací pro péči o předškolní děti bude v přednáškovém salonku. Na střeše Obchodního centra Harfa je oblíbený "Dinopark". Kočárky nesmějí na plochu z bezpečnostních důvodů, je pro ně určen koutek s dozorem. Ostatní sedačky, židličky a nosítka s dětmi včetně autosedaček je povoleno brát s sebou.

Prokop: "Neviditelné" aspekty českého selhání. Za best in covid nemůže jen Babiš | Video: Kristýna Pružinová, Martin Krepindl, Blahoslav Baťa
reklama
reklama
reklama