reklama

Módní policie z pražského Fashion Weeku: Chybí osobitost a nápad

Jarní edice týdne módy byla v březnu zrušena, a tak si její milovníci vychutnávají edice dvou fashion weeků spojených do jediné události právě teď. Komu to na zahájení nejvíc slušelo a kdo by se měl jít převléct?

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Pražský fashion week je bezesporu nejvýznamnější českou módní událostí, na kterou se stojí za to vypravit, pokud vás svět designového oblečení, zajímavých lokalit i celebrit nějak oslovuje. Outfity návštěvníků mohou být stejně inspirativní jako samotné prezentované kolekce.

Letošní fashion week je sice v řadě bodů neobvyklý: u vchodu se měří návštěvníkům teplota, je zakázán vstup do zákulisí, sedí se v rozestupech a lidé uvnitř nosí roušky. Na druhou stranu, některé hodnoty tohoto svátku módy se nikdy nemění. A sem patří chuť se předvést, být přijat mezi úzkou skupinu těch, kteří jsou krásní, styloví a vlivní na sociálních médiích. Ne vždy se ale tento záměr povede.

Prohlédněte si naši módní policii, abyste se přesvědčili, kdo s módou navzdory velké snaze stále nemůže najít společnou řeč.

reklama
reklama