reklama

Módní policie z Českého lva: nelichotivé róby v barvách Ukrajiny i plachta z Varů

V sobotu proběhla jedna z nejsledovanějších společenských událostí u nás - Ceny České filmové a televizní akademie Český lev. Z módního hlediska se róby pozvaných každým rokem výrazně zlepšují, Oscarům se však stále rovnat nemůžeme.

Antonie Formanová, Olga Lounová a Jitka Čvančarová. Prohlédnout grafiku
Antonie Formanová, Olga Lounová a Jitka Čvančarová. | Foto: Profimedia.cz

Ceny České filmové a televizní akademie loni postihla pandemie, letos skutečnost války probíhající na Ukrajině. I přesto se jedna z nejdůležitějších lokálních událostí uskutečnila v pražském Rudolfinu. 

V sobotu 5. března se zaplnilo pražské Rudolfinum známými osobnostmi z filmového a televizního světa. Konal se 29. ročník předávání prestižních cen Český lev a z českých osobností si jako každý rok nenechali událost ujít herečka Jana Plodková, první dáma Dagmar Havlová, ale ani herec Jiří Lábus či rodinný tandem otce a syna Polívkových.

Každým rokem se z módního hlediska róby pozvaných výrazně zlepšují, jako již tradičně se nejlépe oblečenými ženami staly Jana Plodková a Aňa Geislerová, které si drží svůj status už několik let. Zahraničním Oscarům se však stále rovnat nemůžeme, někteří se stále nepoučili a dress code nesplnili - ať už délkou šatů, nelichotivým materiálem či nevhodnou obuví. Mile svým výběrem překvapily i herečky Elizaveta MaximováIvana Chýlková, naopak Olze Lounové a Jitce Čvančarové se letošní ročník nepovedl. 

Kdo se stal nejlépe oblečenou osobností Lvů? A komu se výběr nepovedl? Zhodnotila módní redaktorka Lea Gürtlerová.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama