reklama

Módní policie z BAFTA: Hluboké výstřihy, černá klasika a účesy à la Marilyn Monroe

Po loňském digitálním ceremoniálu jsou ceny BAFTA zpět, a to v celé své kráse. Červený koberec zdobili v neděli večer nejen herečtí veteráni, ale i vycházející hvězdy, které oblékly nepřehlédnutelné, na zakázku vyrobené róby hodné Hollywoodu.

Prohlédnout grafiku
Foto: Reuters

Loni se Filmové ceny Britské akademie konaly v omezeném počtu za přítomnosti chytrých technologií, mnoho nominovaných i vítězů se objevilo prostřednictvím videohovoru. Letošní udílení oslavilo 75. výročí, které se konalo v plném počtu a bez omezení.

Ani na britské konkurenci amerického Oscara nechybělo pár slov podpory pro Ukrajinu. O to se postarala moderátorka večera Rebel Wilsonová, jež v průběhu svého proslovu odhodlaně namířila prostředníček na ruského prezidenta Vladimira Putina.

Co se týče módy, několik účastníků dorazilo do londýnské Royal Albert Hall v tmavých a ponurých šatech, ostatní vsadili na pozitivnější a barevnější kreace, které doplnili modro-žlutou stuhou či odznakem v podobě ukrajinské vlajky na klopě.

Podívejte se do galerie na nejpovedenější róby večera. 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama