reklama

Móda z Česko-Slovenského plesu: pompézní peří, svatební šaty i přeplněný dekolt

Extravagance a divoké kreace nejsou tím, co by na Česko-Slovenském plese bylo vítané. Naštěstí se z minulých ročníků mnoho známých osobností poučilo a na jednu z nejelegantnějších kulturních akcí po koronavirové pauze letos dorazily v předepsaném dresscodu. U pánů byl vyžadovaný frak či smoking, u dam se očekává dlouhá večerní, psaníčko a obuv na podpatku.

Lucie Smatanová, Nikol Švatnerová a Karolína Mališová. Prohlédnout grafiku
Lucie Smatanová, Nikol Švatnerová a Karolína Mališová. | Foto: Profimedia.cz

Česko-Slovenský ples je jednou z mála událostí, kde se předepsaný dresscode "Black nebo White Tie" rozhodně dodržuje. Osmý ročník Česko-Slovenského plesu pod názvem Ples jako Majáles se konal po koronavirové pauze jako již tradičně v pražském Obecním domě. V sobotu 30. dubna se sešly nejvýznamnější osobnosti kulturního, podnikatelského, společenského i politického života obou zemí, aby si užily večer plný prvotřídního programu.

Ples se řadí na nejvyšší stupeň společenského setkání, dodržet předepsaný dresscode je jednoduše neodmyslitelné. V případě, že host nerespektuje předepsané oblečení, nemusí být na společenskou událost vpuštěn.

Podívejte se do galerie, komu se róba povedla a kdo stále tápe v etiketě?

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama