reklama

Módní policie z předávání cen Emmy: Na virtuálním červeném koberci šlo o skvosty

Kvůli pandemii musely hvězdy zůstat u sebe doma a sledovat předávání v on-line režimu. Ale ani tato netradiční situace jim nezabránila, aby se na tuto příležitost řádně oblékly.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Možná to takhle bude vypadat v budoucnu už navždy. Ušetří se tím hodně peněz a podobné slavnostní akce nabydou demokratický řád, kdy je budou moct sledovat všichni za stejných podmínek. Pevně ale doufám, že po skončení celé koronavirové krize se hollywoodské hvězdy vrátí tam, kde jsme je zvyklí vídat. Tedy na skutečný červený koberec.

Letos se udílel 72. ročník cen Emmy velmi netradičním způsobem: kromě toho, že herci, režiséři a další nominovaní nebyli přítomní v sále, předávající měli designové ochranné obleky a moderátor večera Jimmy Kimmel překřtil slavnostní udílení na "Pandemmys".

Čím nás může přístup celebrit za daných složitých okolností inspirovat? Pokud byste náhodou opět uvázli v karanténě jako na jaře, neodbývejte svůj pracovní outfit, který uvidí kolegové na Skypu či Zoomu. Když si na sobě dáváte záležet za jakýchkoliv podmínek, dáváte tím sobě i ostatním najevo, že udržujete určitý životní standard, který vám zabrání stát se teplákovým povalečem na gauči.

Prohlédněte si outfity celebrit z letošního předávání cen Emmy 2020 v naší galerii.

reklama
reklama