reklama
 

Bláznivé modely z amerického festivalu Burning Man: Vyrazili byste takhle na Colours?

Americký festival Burning Man, který se už každoročně koná v nevadské poušti, ani letos nezklamal. Podívejte se na ulítlé outfity návštěvníků.

Prohlédnout grafiku
Foto: Instagram @zavadskis

Festival Burning Man je v Americe velice populární. Každoročně se koná koncem léta v nevadské poušti The Black Rock Desert, kde nejsou zrovna ideální podmínky. Vedro ani písek však návštěvníky nezastaví. Kdo si chce zařádit a užít totální úlet včetně bláznivého oblečení, rozhodně si tuhle akci nenechá ujít. 

Festival Burning Man se ve Spojených státech amerických koná každým rokem a znamená to to, že v nevadské poušti na pár dní vyroste samostatné miniměstečko, do kterého se sjedou lidé z celého světa. Letošní ročník, který právě skončil, byl snad ještě bláznivější než ty předchozí.

Najdete zde umělecké sochy obřích rozměrů, různá představení a šílené módní kreace návštěvníků. Je to doslova vesmír sám pro sebe.

Podívejte se do naší grafiky a představte si, jak by to asi dopadlo, kdybyste v podobných outfitech vyrazili třeba na Colours of Ostrava nebo na Sázavafest.

reklama
reklama