reklama

Styl Lady Diany je nesmrtelný: Pletený svetr s ovečkami, puntíky i hluboký dekolt

Podobně jako Marilyn Monroe ani Lady Diana, která by letos v létě oslavila 60. narozeniny, nikdy nezestárla a stejně jako proslulá herečka se stala symbolem krásy i stylu, který respektuje i současná generace.

Prohlédnout grafiku
Foto: Profimedia.cz

Šatník princezny z Walesu dodnes inspiruje celebrity i obyčejné smrtelníky. Ať se už jedná o saka a cyklistické šortky, pletené vesty nebo perlové náhrdelníky. Každá z nás si chce připadat alespoň chvíli jako kdysi nejobdivovanější žena na světě.

Lady Diana, pozdější princezna z Walesu, dospívala před očima veřejnosti. Z roztomilé dívenky, která svůj čas trávila mezi prací učitelky ve školce a kamarádkami, postupně vyrostla do sebevědomé mladé ženy, jejíž nesouhlas dokázal otřást staletými konvencemi britské monarchie.

Její životní volby dokumentovaly také outfity. Zprvu se Diana oblékala sama, později jí pomáhal tým módních redaktorů britského časopisu Vogue.

Prohlédněte si naši galerii nejzajímavějších Dianiných outfitů a třeba se inspirujete i pro svou garderobu.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama
reklama