reklama

Nejpřitažlivější módní trendy? Být sexy bude v roce 2021 kvůli #meetoo složitější

Sex prodává. Taková je a vždy byla základní reklamní poučka. Ale naše společnost zažívá velkou revoluci hodnot. To, co bylo dříve přijatelné, je dnes považováno za skandální. A naopak.

Foto: Profimedia.cz

Většina letošních týdnů módy, které proběhly vesměs v on-line režimu, ukázaly, že styl oblečení oversize to má sečtené. Budou se nosit linie upnuté a materiály průhledné. Být sexy v roce 2021 je ale složitý koncept, který znamená mnohem více než jen ukázat křivky.

Lidské tělo je inspirací pro umění od počátku lidských dějin. Móda k němu často bývala ale macešská a v minulosti naší postavě tvrdě diktovala, jak má vypadat, aby byla považovaná za krásnou. Dnes se tento "fashion absolutismus" rozpouští ve světle inkluzivity. Sexy je to, co se líbí nám samotným. Zároveň chuť přitahovat ostatní, být jimi obdivován a oceňován i za své fyzické přednosti, ale nemizí nikam ani v hyperkorektní době, v rámci které padla už řada tabu.

Prohlédněte si naši galerii, abyste viděli, co bude považováno za sexy v příštím roce.

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

reklama